Będzie film o Tekashi 6ix9ine! Za produkcję bierze się 50 Cent. Będzie skandal?

2019-10-09 15:10
Tekashi 69 50 Cent
Autor: hotplota.pl Tekashi 69 50 Cent

Tekashi 6ix9ine płynie ostatnio na niesłabnącej fali popularności. Jego rozprawą interesują się fani hip-hopu na całym świecie. Nic dziwnego, że ktoś zwęszył w nim interes. 50 Cent zamierza bliżej przedstawić Tekashiego i nakręcić dokument na jego temat.

Powiedzieć, że Tekashi 6ix9ine stracił szacunek w środowiskach hip-hopowych, to jak nie powiedzieć nic... Kiedy nad raperem zawisło widmo długiej odsiadki, Tekashi szybciutko zapomniał o byciu gangsta. Cały świat dowiedział się, że 6ix9ine wsypał kolegów.

Nikogo jednak specjalnie nie dziwi, że Tekashi 6ix9ine zeznawał przeciwko kumplom. Jego dobry ziomek, a w zasadzie ex dobry ziomek - 50 Cent od początku był pewien, że 6ix9ine "opowie federalnym o wszystkim".

50 Cent nagra dokument o Tekashi 6ix9ine

Zagraniczne media donoszą, że Tekashi 6ix9ine doczeka się dokumentu na swój temat. Produkcje będzie realizować G-Unit Films and Television Inc., czyli firma 50 Centa.

W swoim dokumencie 50 Cent zamierza przedstawić wzloty i upadki 6ix9ine, ale nie tylko. Dowiadujemy się, że Tekashi nie będzie jedynym raperem, któremu 50 Cent zamierza się przyjrzeć.

50 Cent: A Moment In Time

Seria dokumentów, którą przygotuje 50 Cent nazywać się będzie "A Moment In Time". Poza Tekashi 6ix9ine pojawią się tam inne historie związane ze środowiskiem raperów.

50 Cent pokaże proces o morderstwo Snopp Dogga, przebieg swojego legendarnego beefu z Jimmy'm Henchmanem czy karierę producenta muzycznego Scotta Storcha.

Nie znamy na razie daty premiery, ale pewne jest jedno: dokument wyjdzie szybciej, niż Tekashi 6ix9ine ;)

Zobacz też:

NAJNOWSZE