Taylor Swift PRZEPROWADZA SIĘ na stałe do Londynu? Znamy prawdę o jej planach!

2020-05-22 19:01 nk
Taylor Swift
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Taylor Swift to jedna z największych i najcenniejszych gwiazd amerykańskiego przemysłu muzycznego. Nic więc dziwnego, że Amerykanie bardzo obawiają się wyprowadzki piosenkarki, która jest zaręczona z brytyjskim aktorem, Joe Alwynem. Para spędza razem kwarantannę w Londynie. Czy Tay już tam zostanie na stałe?

Taylor Swift nie należy do osób, które chętnie dzielą się z fanami swoimi sprawami osobistymi - przynajmniej tymi bieżącymi. Paradoksalnie, ludzie wyjątkowo mocno interesują się jej życiem. I właściwie trudno się dziwić - to nie tylko sławna, bogata, piękna i utalentowana młoda kobieta, ale także... wyjątkowo kochliwa i spontaniczna dziewczyna, która o swoich byłych chętnie śpiewa w piosenkach.

Po licznych związkach z gwiazdami dużego formatu, które doczekały się utworów na swój temat, wszyscy są ciekawi, jak długo przetrwa jej obecna relacja. I jakiej doczeka się piosenki!

Taylor Swift i Joe Alwyn razem już na stałe?

Jeśli wierzyć plotkom, Taylor Swift i Joe Alwyn kwarantannę spowodowaną koronawirusem spędzają razem z Londynie. To właśnie tam Tay oddaje się gotowaniem z kieliszkiem wina i oglądaniu starych filmów.

Amerykańskie tabloidy donoszą, że Taylor Swift zamierza przeprowadzić się do Londynu na stałe. W sumie nie ma w tym nic dziwnego - od kilku lat jest związana z tamtejszym aktorem i już od jakiegoś czasu przebywa z nim w stolicy Wielkiej Brytanii. Para jest nawet zaręczona. A o słabości Amerykanki do tego kraju może świadczyć choćby to, z jak wieloma Brytyjczykami spotykała się na przestrzeni lat (Harry Styles, Calvin Harris, Tom Hiddleston...).

Tymczasem amerykański serwis GossipCop, zajmujący się tropieniem konfabulacji medialnych, informuje, że plotki o przeprowadzce Taylor Swift do Londynu to wielka ściema! Tę informację - przynajmniej na razie - możemy ponoć włożyć między bajki.

Trochę szkoda... Tay zawsze bliżej miałaby na koncerty w Polsce, niż z USA! ;)

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE