Tak Taylor Swift spędza kwarantannę! Można pozazdrościć zajęcia?

2020-04-26 15:30 kp
Taylor Swift
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Choć wiele państw zaczyna powoli otwierać kolejne elementy gospodarki i luzować ograniczenia związane z koronawirusem, wciąż najbezpieczniejsze jest, byśmy nie wychodzili w razie potrzeby z domu. Kwarantannę kontynuują największe gwiazdy na świecie, które od tygodni już żyją w izolacji. Taylor Swift wyjątkowo sobie jednak chwali pobyt w domu.

Gdy świat opanowała pandemia koronawirusa, a kolejne rządy zaleciły swoim mieszkańcom, by zostali w domach i zmienili swój dotychczasowy tryb życia, na wysokości zadania stanęły największe gwiazdy. Celebryci szybko zrozumieli zagrożenie i zastosowali się do zarządzonej kwarantanny, jednocześnie zachęcając do tego swoich fanów. Gwiazdy od tygodni z własnych domów dodają więc nam otuchy za pomocą sieci. Angażują się też w walkę z koronawirusem, przekazując ogromne kwoty pieniężne.

Do tych, którzy zostali w domu, należy też Taylor Swift. Skryta jak zawsze wokalistka nie zdradziła, czy kwarantanna zastała ją w Londynie w towarzystwie Joe Alwyna, czy też gwiazda utknęła w Stanach Zjednoczonych. Z plotek wiemy jedynie, że Taylor i Joe są razem w Wielkiej Brytanii.

Taylor Swift na kwarantannie

Taylor Swift wyznała jednak, że dobrze znosi izolację i - jak wiele innych gwiazd - korzysta z niespodziewanego czasu dla siebie. A czym zajmuje się na co dzień?

Uwielbiam spędzać dzień gotując z kieliszkiem wina i słuchać starej muzyki. Wiele osób ogląda dużo telewizji w czasie kwarantanny. Ja wracam i oglądam stare filmy, których wcześniej nie widziałam.

- zdradziła. Tay dodała w rozmowie z People, że ostatnio obejrzała chociażby Okno na podwórze Alfreda Hitchcocka z 1954 roku.

Brzmi jak dobry plan na kolejne dni? :)

NAJNOWSZE