Taylor Swift wystąpi w filmie z Robertem De Niro i Rami Malekiem. Co za obsada!

2021-06-02 12:31 kp
Taylor Swift
Autor: Rex Features/East News

Taylor Swift to wciąż jedna z najbardziej pożądanych gwiazd showbiznesu, która swoimi ostatnimi płytami udowodniła, że jeszcze długo nie odda korony królowej popu. Nic dziwnego, że o wokalistkę upominają się inne branże - w tym filmowa. Zagraniczne media donoszą, że Taylor Swift zdobyła rolę filmową u boku mega gwiazd kina.

Największe gwiazdy muzyki uwielbiają romansować z kinem, a reżyserzy z przyjemnością zapraszają utalentowanych wokalistów do swoich produkcji. Jak donoszą zagraniczne media, tym razem po raz kolejny przed kamerą ma stanąć Taylor Swift - gwiazda dostała podobno rolę w nowym filmie twórcy American Hustle, Davida O. Russella.

Ostatnia filmowa rola Taylor Swift nie spotkała się z wielkim uznaniem. Film Koty na podstawie słynnego musicalu o tym samym tytule okazał się sporym niewypałem i większość fanów negatywnie odebrała pomysł, by aktorów komputerowo upodobnić do prawdziwych kotów. Tym razem jednak może być inaczej. Co wiemy o nowym filmie z Taylor Swift?

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Taylor Swift w nowym filmie

Jak donosi Collider, Taylor Swift zagra w nowym filmie Davida O. Russella u boku takich gwiazd jak Christian Bale, Margot Robbie, Rami Malek, John David Washington, Zoe Saldana, Anya Taylor-Joy, Chris Rock, Mike Myers, Robert De Niro i Michael Shannon. Cały projekt jest objęty na razie dużą tajemnicą - nie zdradzono jeszcze nawet tytułu nadchodzącej produkcji. Nie jest też znana jeszcze data premiery filmu.

Warto dodać, że poprzedni film reżysera to Joy z Jennifer Lawrence i Robertem De Niro z 2015 roku.

NAJNOWSZE