Taylor Swift i Joe Alwyn są nierozłączni! Ona "jest pomiędzy między Nashville a Anglią"

2021-01-13 21:02 es
Taylor Swift i Joe Alwyn
Autor: Rex Features/East News

Taylor Swift i Joe Alwyn to jedna z tych par, które wspólną kwarantannę zdały na 5+! Nie tylko nie rozstali się po wspólnej izolacji, ale jeszcze bardziej się do siebie zbliżyli! Wspólne pisanie piosenek połączyło ich także na stopie zawodowej. Teraz są nierozłączni!

Taylor Swift i Joe Alwyn cieszą się swoim najlepszym życiem, mimo trwającej pandemii. Wszystko wskazuje na to, że po kwarantannie są jeszcze bliżej! Nie tylko spędzili razem lock down, ale także napisali piosenki na Folklore and Evermore.

W tym tygodniu Taylor Swift i Joe Alwyn zostali zauważeni na spacerze w North London Public Park. Razem z nimi była mama Joe, Elizabeth Alwyn. Joe i Taylor trzymali się za ręce, otuleni maskami i płaszczami. Oczywiście Tay miała na sobie ubrania od Stelli McCartney.

Chociaż paparazzi niezbyt często mają okazję złapać Taylor Swift z ukochanym, to ich spacery w Anglii nie są rzadkością! Informator E! News donosi, że gwiazda spędza tam mnóstwo czasu.

ESKA XD #013

Taylor Swift pokochała Anglię

Informatorzy E! News donoszą, że Taylor Swift i Joe Alwyn spędzili Sylwester w Anglii razem z rodziną aktora. Podobno gwiazda spędza tam wiele tygodni!

Jest pomiędzy Nashville a Anglią, spędzając czas ze swoją rodziną i rodziną Joe. Chodzą na spacery po okolicy i piesze wycieczki, aby zaczerpnąć świeżego powietrza”.

Donosi osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy.

Oczywiście podczas tych spacerów pamiętają o zasadach bezpieczeństwa.

Jeśli wierzyć doniesieniom E! News to Joe Alwyn także często odwiedza rodzinę Taylor Swift. Spędzają czas nad stawem zwłaszcza z jej mamą, Andreą Swift, która przechodzi leczenie guza mózgu.

NAJNOWSZE