Taylor Swift usunięta z muralu w Nashville. Fani są wściekli, że Brad Paisley ją zastąpił

2020-12-27 17:08 es
Taylor Swift
Autor: Dia Dipasupil/Getty AFP/East News

Przy legendarnym barze w Nashville powstał mural, który przedstawia ikony country. Do niedawna była ta Taylor Swift. Jednak wokalistka została usunięta z obrazu! Jej miejsce zajął Brad Paisley. Fani Taylor Swift są wściekli, że zamiast po prostu domalować kolejną postać, ich idolka została zamalowana.

O zasługach Taylor Swift dla rozsławienie muzyki country nie trzeba nikomu mówić. Fani gwiazdy zwracają uwagę, że wokalistka miała zaledwie 23 lata, kiedy została najmłodszą laureatką Pinnacle Award. To rzadkie wyróżnienie przyznawane przez Country Music Awards artystom, którzy zdominowali światowe listy przebojów dzięki muzyce country.

Legends Corner to legendarny bar w Nashville. W środku grana jest muzyka county na żywo, ale i na zewnątrz czeka spora atrakcja. Popularny mural został odsłonięty na początku 2017 r. Legends Corner przedstawia 14 gwiazd country z przeszłości i teraźniejszości.

Taylor Swift była jedną z gwiazd widocznych na legendarnym muralu. Do niedawna. WZTV Nashville poinformowało, że artysta Tim Davis zastąpił Taylor Swift piosenkarzem country Bradem Paisleyem.

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Taylor Swift usunięta z muralu legend county w Nashville

Fani Taylor Swift nie są zadowoleni... Gwiazda została usunięta z muralu przy Legends Corner! Artysta, Tim Davis usunął Taylor Swift z obrazu, a na jej miejscu wymalował Brada Paisley'a.

Taylor Swift była jedną z zaledwie czterech kobiet na muralu. Poza nią widoczne są na nim: Loretta Lynn, Reba Macintyre i Dolly Parton.

Fani Taylor Swift nie kryją oburzenia!

- Naprawdę zastąpili Taylor Swift Bradem Paisleyem na muralu z legendami kraju w Nashville? Jakby Taylor nie była bardziej popularna od niego.

- Taylor Swift zastąpiona przez mężczyznę na narożnym muralu z legendami jest już wystarczająco irytująca.

- Taylor Swift jest i zawsze będzie legendą.

- Bez obrazy dla Brada Paisleya, którego mogliby umieścić w dowolnym miejscu na tym gigantycznym muralu. Ale nie, zdecydowali się odebrać miejsce bardzo utalentowanej artystce, która musiała walczyć, aby zdobyć jej miejsce na tej ścianie.

Czytamy na Twitterze.

Faktycznie, Taylor Swift nieco odeszła od brzmienia country, ale czy to powód, żeby usuwać ją z tak ważnego muralu? Tym bardziej że z płytą Folklore wróciła do korzeni. Kawałek Betty został doceniony przez akademię Country Music Awards, ale najwyraźniej to za mało...

NAJNOWSZE