Taniec z gwiazdami. Kto odpadł 18 października? Kto w finale? WYNIKI odc. 8

2021-10-19 6:48 mm
Taniec z gwiazdami 2021 - online na żywo. Gdzie oglądać za darmo w internecie?
Autor: wbf

Za nami odcinek 8. show "Taniec z gwiazdami". Kto odpadł 18 października i stracił szansę na Wielki Finał Dancing With The Stars 2021? Która z par 12. edycji tym razem tańczyła najlepiej, a kto z uczestników musiał opuścić program? Wyniki 8. odcinka "Tańca z gwiazdami" z 18.10.2021 r. sprawdzicie na Hotplota.pl!

W programie "Taniec z gwiazdami" czeka nas ostatnia prosta! Za nami półfinał programu, podczas którego dowiedzieliśmy się, która z par musiała pożegnać się z show i kto powalczy w wielkim finale o zwycięstwo 12. edycji tanecznego programu Polsatu.

W jesiennej edycji programu "Taniec z gwiazdami" na parkiecie zostały już tylko najlepsze pary. Która z nich wygra w wielkim finale? Teoretycznie każda z par może wygrać show. Najpierw jednak trzeba było przetrwać półfinał. Taniec z gwiazdami wkracza w ostatnią fazę. W poniedziałek 18 października przekonaliśmy się, kto wystąpi w wielkim finale Dancing With The Stars i powalczy o Kryształową Kulę!

Przypomnijmy, kto kolejno żegnał się z show w tej edycji. W ubiegłym tygodniu, czyli 11 października pożegnaliśmy Sylwię Bombę i Jacka Jeschke. Wcześniej z programem pożegnali się Łukasz "Juras" Jurkowski oraz Wiktoria Omyła. Wcześniej, 27 września musieliśmy pożegnać się z Kingą Sawczuk i Jakubem Lipowskim. Wcześniej show opuścili Izą Małysz i towarzyszący jej Stefano Terrazzino, Radek Liszewski i Lenka Klimentova (13 września), Wojciech Węcławowicz czyli Fit Oldboy i jego tancerka, Paula Biernat (6 września) oraz Denis Urubko i towarzysząca mu na parkiecie Janja Lesar (30 sierpnia).

Taniec z gwiazdami 2021. Kto odpadł w odc. 8?

W poniedziałek 18 października odbył się wielki półfinał "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie zobaczyliśmy już tylko 3 pary. Która z nich musiała pożegnać się z show?

W półfinale "Tańca z gwiazdami 12" czyli w odcinku 8 walczyły 3 pary. W poniedziałek 18.10.2021 r. swoje umiejętności taneczne zaprezentowali:

  • Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz
  • Magdalena „Kajra” Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak
  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz

Kto odpadł z "Tańca z gwiazdami" 18 października? 

Wyniki półfinału show zaskoczyły wielu widzów. Jako pierwsi do finału dostali się Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. O głosy widzów pozostało powalczyć pozostałym dwóm parom: Oliwii Bieniuk z Michałem Bartkiewiczem oraz Kajrze i Rafałowi Maserakowi.

Widzowie programu ostatecznie zdecydowali, że do finału weszła druga z tych par, a Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz odpadli z programu z przedostatnim odcinku 12. edycji!

W finale Tańca z gwiazdami wystąpią więc:

  • Magdalena „Kajra” Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak
  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz
Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live
NAJNOWSZE