Taniec z Gwiazdami: Internauci oburzeni głosowaniem widzów! „Gimper powinien odpaść”

2019-05-11 13:00 DR
Taniec z Gwiazdami, odc. 8. (26.04.2019)
Autor: WBF

Nie opadają emocje po piątkowym odcinku Tańca z Gwiazdami, w którym okazało się, że do finału przechodzą dwie pary – Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Gimper i Natalia Głębocka. Ta decyzja zaskoczyła nie tylko widzów przed telewizorami, ale też publiczność zgromadzoną w studiu. W sieci zawrzało. Internauci zaznaczają, że Gimper powinien zachować się honorowo i oddać swoje miejsce w finale parze, której bardziej się to należy.

Programowi Taniec z Gwiazdami nie można zarzucić tego, że nie wzbudza emocji w Internecie. Tak było po półfinałowym odcinku tanecznego show. Wtedy dowiedzieliśmy się, że w finale zobaczymy Joannę Mazur i Jana Klimenta oraz Tomasza „Gimpera” Działowego z Natalią Głębocką. Z programu odpadli Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak. Dla wielu było to zaskoczenie, bo akurat ta para była bardzo chwalona przez jury i naprawdę bardzo dobrze radziła sobie na parkiecie. Wybór widzów był jednak inny. Podczas ogłoszeniu werdyktu z publiczności można było usłyszeć buczenie i gwizdy.

I się zaczęło. Taniec z Gwiazdami na swoim oficjalnym profilu na Facebooku opublikował zdjęcie Gimpera i jego tanecznej partnerki. Pod tą fotką jest ponad 5 tysięcy komentarzy. W sporej części możemy przeczytać, że werdykt jest niesprawiedliwy i krzywdzący dla Tamary i Rafała, a Gimper, biorąc pod uwagę swój totalny brak talentu tanecznego, powinien postąpić honorowo i oddać miejsce w finale parze, która – zdaniem wielu – odpadła niesprawiedliwie.

Część z osób twierdzi, że Gimper dostał się do finału, bo od jakiegoś czasu na uczestników Tańca z Gwiazdami można głosować nie tylko SMS-owo, ale również za damo na oficjalnej stronie internetowej telewizji Polsat. A jak wiadomo Gimper to człowiek Internetu, za którym stoi spora rzesza fanów.

Co myślicie o całej tej sytuacji?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE