Taniec z gwiazdami 2022 - dwóch mężczyzn w duecie. Kim jest pierwsza w historii jednopłciowa para?

2022-07-06 9:46 Adrian Rybak
Jacek jelonek
Autor: WBF Pierwsza jednopłciowa para w polskim Tańcu z gwiazdami.

Taniec z gwiazdami 2022 będzie przełomową edycją. Po raz pierwszy w historii polskiej wersji tego tego tanecznego show wystąpi jednopłciowa para. W duecie zatańczy dwóch mężczyzn. Wiadomo już, kim jest celebryta, który zgodził się przyjąć tę propozycję. Znają go fani programów reality show. O kim mowa?

Taniec z gwiazdami to program, który od wielu lat wywołuje wiele emocji. Co roku na parkiecie pojawiają się kolejne znane osoby, które zmagają z profesjonalnymi choreografiami. Wiadomo już, że w tej edycji wystąpi Krzysztof Rutkowski. O udziale najpopularniejszego detektywa w Polsce pisaliśmy już TUTAJ. Zatańczą też prezenterka Ilona Krawczyńska, aktor Łukasz Płoszajski i kolarka Maja Włoszczyńska. Teraz do tego grona dołączył kolejny uczestnik. Jego udział będzie jednak wyjątkowy, ponieważ zatańczy z mężczyzną. W zagranicznych edycjach były już takie rozwiązania. W jednej z ostatnich edycji w USA z kobietą zatańczyła aktorka i piosenkarka Jojo Siwa. W Polsce po raz pierwszy zobaczymy parę jednopłciową. Kto to będzie?

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami 2022 - nowa edycja. Kiedy premiera? Kto wystąpi w programie?

Te gwiazdy POMNIEJSZYŁY sobie BIUST [Doda, Krupa, Woźniak-Starak] | ESKA XD - Hotplota #52

Taniec z gwiazdami 2022 - pierwsza jednopłciowa para

Gwiazdą, która zgodziła się wystąpić w jednopłciowej parze, jest Jacek Jelonek. To model, który pracował dla najważniejszych marek i magazynów na świecie. Polscy widzowie mogą go znać z Prince Charming, czyli pierwszego randkowego reality show dla gejów w Polsce. Program pokazywany był w Player.pl. Polsat nie poinformował jeszcze, kto będzie partnerem Jacka Jelonka.

Sonda
Taniec z gwiazdami - uważasz, że udział jednopłciowej pary to dobry pomysł?

Taniec z gwiazdami 2022 - kiedy?

Kiedy odbędzie się wielka premiera 26. edycji programu Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami? Tej informacji poszukują fani słynnego show. Polsat planuję transmisję programu jesienią 2022 roku. Nieoficjalnie mówi się, że będzie to poniedziałek 29 sierpnia.

Listen to "O seksualności i związkach gejowskich w Polsce" on Spreaker.
NAJNOWSZE