Taniec z Gwiazdami 2019: Pierwszy odcinek za nami! Działo się! [DUŻO ZDJĘĆ]

2019-03-02 16:00 DR

Za nami pierwszy odcinek mega popularnego show telewizji Polsat. Chodzi oczywiście o Taniec z Gwiazdami. 1.03.2019 uczestnicy po raz pierwszy spróbowali swoich sił na parkiecie. Były pary, które zachwyciły jury i widzów, ale też takie, którym nieźle oberwało się od profesjonalistów oceniających taneczne wyczyny celebrytów. Na Hotplota.pl mamy dla Was naprawdę sporo gorących fotek ze studia Tańca z Gwiazdami.

Taniec z Gwiazdami to fenomen na skalę światową. Program od wielu lat cieszy się niezmienną popularnością wśród widzów. Cotygodniowe zmagania celebrytów śledzą miliony widzów. Kolejna edycja Tańca z Gwiazdami rozpoczęła się 1.03.2019. To właśnie wczoraj 12 gwiazd, u boku zawodowych tancerzy rozpoczęło walkę o Kryształową Kulę. W rytmie cha-cha, tanga, jive'a i walca oglądaliśmy pierwsze próby ich tanecznych umiejętności, które szlifowali przez ostatni miesiąc pod okiem swych tanecznych nauczycieli.

Jedni z miejsca zachwycili, jak Joanna Mazur, niewidoma biegaczka, która wśród wiwatującej jej na stojąco publiczności, już w pierwszym odcinku otrzymała najwyższą notę, czyli "dziesiątkę" od wzruszonego Andrzeja Grabowskiego, inni musieli zmierzyć się z bardzo ostrą krytyką. Posypała się ona na Justynę Żyłę. Taniec kulinarnej blogerki najsurowiej oceniła Iwona Pavlović. Pierwszy raz w show, już podczas pierwszego odcinka padła najniższa nota z możliwych - "jedynka".

Na szczęście dla Justyny i reszty uczestników, wczoraj nikt nie pożegnał się z show. Uczestnicy mogli więc się trochę wyluzować i nie myśleć o tym, że za chwilę odpadną z programu. A co działo się na pięknym, tanecznym parkiecie? Zobaczcie gorące zdjęcia z warszawskiego studia, w którym realizowany jest program Taniec z Gwiazdami 2019.

ALE SŁODKO! <3
Justin Bieber i Hailey Bieber

Autor: instagram.com

Hailey Bieber świętuje urodziny Justina Biebera! Piękne słowa i piękne zdjęcia

To, że w ostatnim odcinku nikt nie odpadł ma swoje plusy i minusy. Plusem jest to, że uczestnicy mogli wrzucić na luz i bez większego stresu tańczyć przed jury i milionami widzów. Minusem natomiast jest to, że w drugim odcinku odpadną aż dwie pary. Kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami już 8.03.2019. Będziecie oglądać? :)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE