Taniec z Gwiazdami 2019: Kiedy odcinek 1? Premiera jesiennej edycji TzG - data i godzina

2019-09-06 11:26 mw
Taniec z gwiazdami 2019 - jesienna edycja - pary
Autor: instagram.com / tanieczgwiazdami

Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek jesiennej edycji show Taniec z Gwiazdami 2019? Kto wystąpi w programie i z kim zatańczą gwiazdy Dancing With The Stars? To już 10. jubileuszowa edycja tanecznego show telewizji Polsat. Z tej okazji stacja przygotowała wyjątkowy zestaw uczestników! Sprawdźcie szczegóły i oglądajcie z nami nowe odcinki Tańca z Gwiazdami 2019!

To już 10. edycja programu Taniec z Gwiazdami w Polsacie! Jubileuszowa odsłona Dancing With The Stars zapowiada się hucznie i ciekawie, a to dzięki zaproszonym do startu w TzG gwiazdom.

Kim są i z kim zatańczą? Kiedy zobaczymy ich na parkiecie i co czeka nas w jesiennej edycji Tańca z Gwiazdami 2019?

Poznajcie szczegóły na temat jubileuszowego wydania kultowego tanecznego programu telewizji Polsat!

TANIEC Z GWIAZDAMI 2019 - KIEDY PIERWSZY ODCINEK?

Telewizja Polsat zasypała jesienną ramówkę hitami. Na antenie tej stacji wystartowały nowe programy, w tym dwie długo wyczekiwane na polskim rynku produkcje: "Love Island. Wyspa Miłości" oraz "Ninja Warrior Polska". Być może z tego powodu na start nowej edycji Tańca z Gwiazdami kazano nam czekać nieco dłużej.

Na szczęście cierpliwość fanów tanecznego show Polsatu będzie obficie nagrodzona! Pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim bardzo ciekawy zestaw gwiazd.

Kiedy dokładnie wyjdą na parkiet?

Odcinek 1 Tańca z Gwiazdami 2019 zobaczymy już w piątek 13 września. Premiera jesiennej edycji tanecznego show Polsatu rozpocznie się o stałej już dla tego programu godzinie, czyli o 20:00.

TANIEC Z GWIAZDAMI 2019 - UCZESTNICY JESIENNEJ EDYCJI

Kto wystąpi w Tańcu z Gwiazdami 2019 w jesiennej odsłonie? Jak wyglądają pary Dancing With The Stars?

Jeszcze na długo przed startem programu przedstawiciele Polsatu zapowiadali, że w jubileuszowej edycji TzG zobaczymy wyjątkowy zestaw uczestników. I chyba nie kłamali! Na parkiecie Dancing With The Stars wystąpią m.in. popularna prezenterka Eska TV, Ola Kot. W jesiennej edycji Tańca z Gwiazdami zobaczymy też Monikę Miller. Kolejne gwiazdy to supermodelka Sandra Kubicka i zawodnik KSW Akop Szostak.

A to nie koniec niespodzianek!

Zobaczcie pełną listę gwiazd jubileuszowej odsłony Dancing With The Stars. Oto wszyscy uczestnicy Tańca z Gwiazdami 2019 w jesiennej edycji show:

 • Ola Kot
 • Akop Szostak
 • Monika Miller
 • Barbara Kurdej-Szatan
 • Rafał Szatan
 • Damian Kordas
 • Magda Bereda
 • Adam Małczyk
 • Joanna Lazer
 • Reni Jusis
 • Sandra Kubicka

Kto z kim zatańczy? Już wszystko jasne!

Pary 10. edycji Tańca z Gwiazdami prezentują się następująco:

piosenkarka Joanna „Ruda” Lazer zatańczy z Rafałem Maserakiem, Barbara Kurdej-Szatan z Jackiem Jeschke, a Monika Miller z Jankiem Klimentem. Youtuberka Magda Bereda wystąpi u boku Kamila Kuroczko, gwiazda Radia Eska i Eska TV Ola Kot wyjdzie na parkiet z Tomkiem Barańskim, a Reni Jusis towarzyszyć będzie debiutujący w „Tańcu z Gwiazdami” Misza Steciuk. Znany z oktagonu KSW Akop Szostak oddał się w ręce Sary Janickiej, mąż Basi, czyli Rafał Szatan wystąpi z Lenką Klimentovą, a gwiazda kabaretu Adam Małczyk tańczyć będzie z Hanią Żudziewicz. Stawkę zamykają Damian Kordas z Janją Lesar oraz Sandra Kubicka z Adame Adamonisem.

Jak sami widzicie, uczestnicy 10. edycji Tańca z Gwiazdami gwarantują niezłe widowisko!

TANIEC Z GWIAZDAMI 2019 - JURY I PROWADZĄCY

Opiekę nad uczestnikami i widzami Tańca z Gwiazdami 2019 zapewnią oczywiście dobrze znani i lubiani Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

Jurorzy programu to aktor Andrzej Grabowski, wielokrotny mistrz świata, Europy i Polski w tańcu towarzyskim, Michał Malitowski oraz niezastąpiona Iwona Pavlović.

NAJNOWSZE