Taniec z gwiazdami 10: Ola Kot i Tomasz Barański pocałują się w 1. odcinku? "Muszę to skonsultować"

2019-08-07 16:25
Ola Kot
Autor: WBF

Ola Kot już teraz intensywnie przygotowuje się do 1. odcinka Tańca z Gwiazdami 10! Gwiazda ESKA TV zatańczy w programie z Tomaszem Barańskim, który zdążył już w poprzednich edycjach pokazać, że nie brakuje mu kreatywności w tworzeniu niesamowitych układów tanecznych. Już w przypadku swojego pierwszego tańca z Olą wymyślił prawdziwą bombę. Tylko co na to... jej chłopak? ;)

O kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami już dziś można powiedzieć, że przyniesie ogromne emocje. Wśród gwiazd, które zobaczymy na parkiecie, znajdą się m.in. Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan, Sandra Kubicka czy Ola Kot. Fani tej ostatniej i widzowie ESKA TV nie mają wątpliwości, że może ona zawojować parkiet Tańca z Gwiazdami 10.

Ola Kot poznała już swojego tanecznego partnera - Tomasza Barańskiego. To jeden z najbardziej doświadczonych tancerzy Tańca z Gwiazdami, a przy tym wulkan energii i kopalnia niesamowitych pomysłów. Czy jednak Ola Kot będzie posłuszną uczennicą? Już podczas pierwszych treningów Tomasz nieźle ją zaskoczył!

Ola Kot i Tomasz Barański pocałują się na parkiecie Tańca z Gwiazdami 10?

Tomasz Barański doskonale zna już zasady, które panują w tanecznym show i wie, że nie ma nic ważniejszego, niż dobre pierwsze wrażenie. Dlatego już w przypadku jego pierwszego tańca z Olą Kot wymyślił coś, co może zrobić wrażenie na jurorach i widzach - pocałunek na parkiecie! Zaskoczona propozycją Ola natychmiast zrelacjonowała ją na swoim Insta Story i przyznała:

Muszę to skonsultować z chłopakiem!

Na odpowiedź ukochanego nie musiała długo czekać. Chłopak Oli Kot zażartował na Instagramie:

Ale, że już w pierwszym odcinku? Wstydu nie macie!

- po czym zaproponował inne rozwiązanie: układ taneczny, w którym "całuje się rękami"...

>> Rafał Szatan też wystąpi w Tańcu z Gwiazdami 10! Będzie lepszy niż jego żona?

Myślicie, że Tomasz Barański na to pójdzie? ;) Zobaczcie video!

NAJNOWSZE