Love Island Polska: Wszyscy uczestnicy programu "Love Island. Wyspa Miłości". Kim są?

2019-09-02 14:54

Kim są uczestnicy programu "Love Island Polska. Wyspa Miłości"? Jak wyglądają i co o nich wiemy? Zobaczcie gwiazdy nowego show telewizji Polsat!

W poniedziałek 2 września startuje nowy program Polsatu. Ma to być najgorętsze reality show polskiej telewizji :) Mowa oczywiście o długo zapowiadanej premierze programu „Love Island. Wyspa miłości”.

Kim są uczestnicy tego show? O co chodzi w programie i co wiemy o jego gwiazdach?

LOVE ISLAND. WYSPA MIŁOŚCI - O CO CHODZI W TYM PROGRAMIE?

Uczestnicy Love Island zamieszkają w luksusowej willi w Hiszpanii. Na antenie Polsatu podglądać będziemy 10 niezwykle atrakcyjnych singli: 5 kobiet i 5 mężczyzn, którzy będą musieli połączyć się w pary.

Czy Monika wybierze Dominika, a może Dominik będzie wolał Adę, a co jeśli Ada postanowi związać się z Bartkiem? O tym jak będą wyglądały pierwsze pary programu, kto połączy się z kim i jak do tego dojdzie? Takie pytania stawiają przed widzami producenci show.

Pierwszy odcinek "Love Island. Wyspa Miłości" zobaczymy już 2 września o godzinie 22:15 na antenie Polsatu.

LOVE ISLAND - UCZESTNICY

Kim są gwiazdy programu "Love Island. Wyspa Miłości"? Co wiemy o uczestnikach nowego reality show i jak wyglądają?

Zobaczcie zdjęcia wszystkich uczestników programu "Love Island Polska".

Przed Wami:

  • Sylwia Madeńska
  • Oliwia Miśkiewicz
  • Monika Kozakiewicz
  • Marietta Fiedor
  • Ada Śledź
  • Marcin Puciek
  • Maciek Szewczyk
  • Dominik Sucharski
  • Damian Habiera
  • Bartek Bielański

Zobaczcie fotki gorących singli:

Co wiemy o uczestnikach programu "Love Island. Wyspa Miłości"?

LOVE ISLAND - DZIEWCZYNY

Sylwia Madeńska

Tancerka i finansistka, zdobywała doświadczenie na największych scenach w Polsce. Wraca do formy po trudnym rozstaniu, jest singielką od półtora roku.

Oliwia Miśkiewicz

Ma 25 lat i w swoim życiu była w trzech poważnych związkach, choć jak twierdzi, naprawdę zakochana była tylko raz. Od czasu, gdy partner złamał jej serce, jej najwierniejszym towarzyszem jest… pies!

Monika Kozakiewicz

Ma 23 lata, jest zabawna, pewna siebie i umie rozpłakać się na zawołanie. Uważa się za uroczą – choć nie zawsze miłą. Jej najpoważniejszy związek przetrwał pięć lat i niewiele brakowało, a zakończyłby się ślubem. „Czar prysł, gdy okazało się, że mój facet jest uzależniony od hazardu!”.

Marietta Fiedor

Ma 22 lata, mieszka w Gliwicach i jest singielką od czterech lat. W relacjach z mężczyznami przeżyła wiele rozczarowań, lecz mimo to nie straciła nadziei na znalezienie tej jedynej i prawdziwej miłości!

Ada Śledź

Jest spontaniczną, nieznoszącą nudy dwudziestoletnią modelką z Wrocławia. Nie korzysta z aplikacji ani z portali randkowych i… jeszcze nigdy nie była w związku!

LOVE ISLAND - FACECI

Marcin Puciek

Ma trzydzieści lat, pracuje jako trener na siłowni. Jego największa dotychczasowa miłość przetrwała trzy lata. Jak twierdzi – był przekonany, że kiedyś będzie mógł powiedzieć do swojej partnerki „żono”. Niestety nie wyszło. Obecnie aktywnie korzysta z aplikacji randkowych, szukając swojej wymarzonej drugiej połówki.

Maciek Szewczyk

Maciek to opiekuńczy i miły facet o hipnotyzującym spojrzeniu, mogący się pochwalić doskonale wysportowanym ciałem. Zajmuje się programowaniem maszyn, w wolnym czasie rozwija swoją markę odzieżową i marzy o tym, by wreszcie znaleźć miłość swojego życia.

Dominik Sucharski

Ma dwadzieścia dziewięć lat, urodził się w polskiej rodzinie na Ukrainie, a obecnie mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako kucharz. Ten wysoki (188 cm wzrostu) i dobrze zbudowany brunet przeżył kilka poważniejszych związków, choć żaden z nich nie skończył się długotrwałą relacją. Jest singlem od dwóch lat, a jego ostatni związek zniszczyła… zazdrość. Nie ma nic przeciwko aplikacjom randkowym, z kobietami umawia się zarówno online, jak i w realu.

Damian Habiera

To 22-letni trener personalny i przedstawiciel handlowy, na co dzień mieszkający w Łodzi. Uważa, że jego największą miłością był pierwszy związek, który jednak nie przetrwał szalonych czasów młodości. Obecnie nie szuka nikogo na siłę, nie korzysta z portali randkowych, czeka na to, co przyniesie mu los.

Bartek Bielański

Uzależniony od ryzyka i adrenaliny 23-letni elektryk i alpinista przemysłowy. Na co dzień naraża życie pracując na wysokościach.

NAJNOWSZE