Taniec z gwiazdami 2019, finaliści: Barbara Kurdej-Szatan na najlepszych zdjęciach! Wygra?

2019-11-16 12:17 kp

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke w finale Tańca z gwiazdami 2019! Aktorka od początku uważana była za faworytkę tego sezonu tanecznego show i nie zawiodła swoich fanów, którzy w podziękowaniu za jej ciężką pracę głosowali na nią w każdym kolejnym odcinku. Tuż przed finałem Tańca z gwiazdami 2019 przypominamy najlepsze zdjęcia ze wszystkich jej tańców!

Do samego końca półfinału Tańca z gwiazdami 2019 nie było wiadomo, czy Barbara Kurdej-Szatan trafi do finałowego odcinka. Po tym, jak pierwszym finalistą został Damian Kordas, aktorka musiała zmierzyć się w dogrywce z jak zawsze perfekcyjnie przygotowaną Sandrą Kubicką. Sami jurorzy nie potrafili wskazać swojej faworytki. Zrobili to widzowie.

Tym samym oficjalnie wiemy już, że finaliści Tańca z gwiazdami 2019 to Damian Kordas i Janja Lesar oraz Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Nadchodzące dni to dla nich bardzo ciężka praca i przygotowania do najważniejszej potyczki całego sezonu programu. Przyjrzyjmy się drodze Basi do finału Tańca z gwiazdami 2019!

Barbara Kurdej-Szatan w finale Tańca z gwiazdami 2019

Barbara Kurdej-Szatan jeszcze przed rozpoczęciem Tańca z gwiazdami 2019 uważana była za faworytkę najnowszej odsłony show. Aktorka w ostatnich latach pokazywała wiele talentów, zatem wiele osób wierzyło, że również na parkiecie będzie sobie świetnie radzić. Szybko okazało się, że Basia nie zawiodła fanów. W każdym kolejnym odcinku aktorka pokazywała coraz wyższy poziom, a jurorzy nie szczędzili jej pochwał. Gwiazda radzi sobie świetnie zarówno w tańcach standardowych, jak i latynoamerykańskich, za każdym razem zarażając swoim wdziękiem i szerokim uśmiechem. Finał Tańca z gwiazdami 2019 z jej udziałem gwarantuje najwyższy poziom rywalizacji i mnóstwo pozytywnych emocji. Damian Kordas ma w niej bardzo poważną rywalkę!

>> Taniec z Gwiazdami 2019: Iwona Pavlović ma faworyta w finale? "Byłoby fajnie, jakby..."

Tuż przed finałem Tańca z gwiazdami 2019 przypominamy zdjęcia ze wszystkich występów Barbary Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke. Widzicie w nich zwycięzców dziesiątej edycji?

Zobacz też:

NAJNOWSZE