Taniec z Gwiazdami 2019: Iwona Pavlović ma faworyta w finale? "Byłoby fajnie, jakby..."

2019-11-15 15:20 kp
Iwona Pavlović
Autor: WBF

Tuż przed rozstrzygającymi momentami Tańca z Gwiazdami 2019 emocje widzów sięgają zenitu - w półfinale 15.11.2019 dowiemy się bowiem, kto powalczy za tydzień o kryształową kulę. Okazuje się, że Iwona Pavlović już teraz wie, na kogo chciałaby oddać swój głos, choć ceni umiejętności taneczne wszystkich półfinalistów. Na kogo by postawiła?

Półfinał Tańca z gwiazdami 2019 przyniesie ostateczną odpowiedź na pytanie - kto zatańczy z finale Tańca z gwiazdami. 15.11.2019 swoje taneczne umiejętności na scenie pokażą Damian Kordas i Janja Lesar, Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke oraz Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Każda para da z siebie wszystko, bo odpadnięcie tuż przed finałem jest wyjątkowo bolesne.

W tej edycji programu poziom jest bardzo wyrównany - już po kilku tańcach łatwo było zauważyć, że wybrana do półfinału trójka rzeczywiście wyróżniała się na tle innych uczestników show. Jurorzy od początku Tańca z gwiazdami 2019 nie szczędzili Damianowi, Basi i Sandrze słów uznania, a widzowie ani razu nie zawiedli ich w głosowaniu.

Iwona Pavlović o faworytach do finału Tańca z gwiazdami 2019

Ktoś z nich odpadnie jednak w półfinale Tańca z gwiazdami 2019. Mimo wyrównanego poziomu zasady programu są nieubłagane i z którąś z par będziemy musieli się pożegnać 15.11.2019, tuż przed finałem Tańca z gwiazdami 2019.

Okazuje się, że z dużym spokojem na ten moment czeka Iwona Pavlović. Jurorka jest szczęśliwa, że właśnie ta trójka trafiła do półfinału, choć nie ukrywa, na kogo sama oddałaby głos w finale...

Jak usłyszałam, kto będzie w półfinale, poczułam ulgę. Nie dlatego, że mam coś do Magdy, natomiast uważam, że trzy pary, które zostały w tej pierwszej trójce, to są rzeczywiście najlepsze pary tej edycji. To jest balsam na moje serce, jestem przeszczęśliwa. Już teraz jest mi obojętne, kto z nich wygra, no, może fajnie byłoby, jakby mężczyzna wygrał w końcu, ale naprawdę jest mi to bez różnicy, bo to trójka wspaniałych gwiazd.

- zdradziła Iwona Pavlović w rozmowie z Faktem tuż po zakończeniu ćwierćfinału Tańca z Gwiazdami 2019.

>> Taniec z gwiazdami 2019, półfinał. Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 15.11? [WYNIKI]

A na kogo Wy oddalibyście najchętniej swój głos w finale?

NAJNOWSZE