Taniec z Gwiazdami 10: finaliści już znani! Zobacz gorące zdjęcia z półfinału!

2019-11-16 9:48 nk
Taniec z Gwiazdami 10, półfinał
Autor: WBF

Za nami wielki półfinał 10. edycji Tańca z Gwiazdami! Przedostatni odcinek show przyniósł ogromne emocje i niemałe zaskoczenie! Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami tuż przed finałem? A kto zmierzy się w ostatecznym starciu? Sprawdźcie szczegóły i zobaczcie, jak Sandra Kubicka, Damian Kordas i Barbara Kurdej-Szatan walczyli o finał Tańca z Gwiazdami 10!

Wiele emocji przyniósł 9. odcinek Tańca z Gwiazdami 10. Uczestnicy walczyli o udział w finale, więc motywacja była tak wielka, jak nigdy dotąd w tej edycji show.

Półfinał Tańca z Gwiazdami 10: co się działo?

Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke, Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar przygotowali na ten wieczór po dwie choreografie. Jedną z nich miał być taniec, za który w poprzednich odcinkach dostali najmniej punktów. Sandra zaprezentowała pasodoble, Damian pokazał się ponownie w jive'ie, a Basia poprawiła cha-chę. Wszystkie występy wypadły lepiej, niż za pierwszym razem, ale najbardziej jurorom zaimponowała para Kurdej-Szatan i Jeschke.

Były też występy z gwiazdami poprzednich edycji Tańca z Gwiazdami. Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke zatańczyli jive'a z Robertem Wabichem, Damian Kordas i Janja Lesar gościli w swojej sambie Dawida Kwiatkowskiego, Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke przygotowali charlestone'a z Elżbietą Romanowską.

Gościem specjalnym odcinka był Michał Bajor a niewątpliwie jedną z większych atrakcji - wspólny taniec Iwony Pavlović i Rafała Maseraka.

I tak oto po Reni Jusis, Rafale Szatanie, Akopie Szostaku, Adamie Małczyku, Joannie "Rudej" Lazer, Oli Kot, Magdzie Beredzie i Monice Miller z programem Taniec z Gwiazdami pożegnali się Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke. Finał Tańca z Gwiazdami 10 rozegra się więc między Basią Kurdej-Szatan i Jackiem Jeschke a Damianem Kordasem i Janją Lesar, którzy pierwsi usłyszeli werdykt o awansie do ostatecznej rundy konkursu.

NAJNOWSZE