Edyta Herbuś i Tomasz Barański w młodości

i

Autor: WBF; Instagram/ Taniec z gwiazdami

TAK Tomasz Barański i Edyta Herbuś tańczyli w dzieciństwie! Bezcenne nagranie! [VIDEO]

2019-08-19 10:27

Krótko przed powrotem Tańca z Gwiazdami 10 na antenę Polsatu, twórcy show przygotowali dla fanów niezwykłą niespodziankę! To, że Tomasz Barański - który wciąż jest tancerzem programu, oraz Edyta Herbuś - występująca w nim kiedyś, są tancerzami na najwyższym poziomie, to żadna tajemnica. Ale czy wiecie, jak tańczyli w dzieciństwie? Musicie zobaczyć to video!

W ciągu lat obecności Tańca z Gwiazdami na antenach najpierw TVN, a następnie Polsatu, tancerze występujący w show zdążyli zdobyć ogromną popularność i sympatię widzów. Utalentowani partnerzy gwiazd od lat ujmują fanów programu nie tylko swoimi umiejętnościami, ale i cechami charakteru. Do najbardziej lubianych tanecznych gwiazd Tańca z Gwiazdami niezmiennie należą m.in. Tomasz Barański i Edyta Herbuś.

Nie wszyscy fani Tańca z Gwiazdami wiedzą, że Tomasz Barański i Edyta Herbuś znają się... od dzieciństwa. Jeszcze jako dzieci Tomasz i Edyta trenowali razem w klubie Step By Step w rodzinnych Kielcach, później zakochali się w sobie i jako para przenieśli do Warszawy, by tam prowadzić szkołę tańca. Choć ich uczucie nie przetrwało, wciąż łączą ich przyjazne stosunki.

Sonda
Będziesz oglądać 10. edycję?

Tomasz Barański i Edyta Herbuś w dzieciństwie - video

Z okazji zbliżającej się premiery Tańca z Gwiazdami 10 twórcy show podzielili się na Instagramie niezwykłym video, na którym możemy zobaczyć, jak lubiani tancerze radzili sobie na parkiecie w dzieciństwie. Na uroczym nagraniu widzimy młodych Tomasza Barańskiego i Edytę Herbuś pląsających na parkiecie. Musicie to zobaczyć!

Przypomnijmy, że Edyta Herbuś brała udział w dwóch edycjach Tańca z Gwiazdami w latach 2005-2006. Tancerka miała okazję partnerować Jakubowi Wesołowskiemu i Marcinowi Mroczkowi. W obydwóch przypadkach zajęła trzecie miejsce.

Tomasz Barański to już "stary wyjadacz" Tańca z Gwiazdami! Tancerz pojawił się po raz pierwszy w programie w 2010 roku, kiedy to wystąpił z Marią Niklińską. W kolejnych latach tańczył jeszcze w siedmiu edycjach show, m.in. z Tatianą Okupnik, Eweliną Lisowską (zwycięstwo) i Justyną Żyłą. Tym razem, w Tańcu z gwiazdami 10 zatańczy z Olą Kot.

>> Taniec z gwiazdami 10: Ola Kot i Tomasz Barański pocałują się w 1. odcinku? "Muszę to skonsultować"