Taniec z Gwiazdami 10: kto z kim tańczy? Zobacz pary 10. edycji Tańca z Gwiazdami! [WIDEO]

2019-08-16 15:42 nk
Joanna Lazer i Rafał Maserak
Autor: www.instagram.com/tanieczgwiazdami

Z kim tańczą uczestnicy 10. edycji Tańca z Gwiazdami? Kto z kim zaprezentuje się na polsatowskim parkiecie we wrześniu 2019? Czy pary są dobrze dobrane? Czy dogadują się ze sobą? Oceńcie sami, oglądając filmiki, udostępnione przez producentów Tańca z Gwiazdami 10!

Przed nami 10. edycja Tańca z Gwiazdami w Polsacie. Ponieważ to jubileuszowa odsłona, producenci starali się dobrać wyjątkowy skład, jeśli chodzi o gwiazdy na parkiecie. Czy to się udało? To już pozostawiamy ocenie widzów. Przypomnijmy, że we wrześniu w Tańcu z Gwiazdami zaprezentują się:

 • Basia Kurdej-Szatan
 • Rafał Szatan
 • Ola Kot
 • Akop Szostak
 • Monika Miller
 • Damian Kordas
 • Magda Bereda
 • Adam Małczyk
 • Joanna Lazer
 • Reni Jusis
 • Sandra Kubicka

Taniec z Gwiazdami, jesień 2019 - kto z kim zatańczy?

Producenci popularnego show sukcesywnie zdradzali kolejne pary jesiennej edycji Tańca z Gwiazdami 2019. Poznaliśmy już wszystkie duety!

Na Instagramie Tańca z Gwiazdami możemy nie tylko zobaczyć, jak wyglądają razem poszczególne pary, ale i podejrzeć, jak się dogadują. Oto one:

Ola Kot i Tomasz Barański

Wygląda na to, że na parkiecie spotkają się dwie silne osobowości z... dużym poczuciem humoru!

Magda Bereda i Kamil Kuroczko

Ona skromna, on przebojowy... Czy taki duet ma rację bytu? Sama Magda wygląda na zachwyconą!

Damian Kordas i Janja Lesar

Damianowi trafiła się naszym zdaniem jedna z najwybitniejszych tancerek programu. Czy Kordas doda kolejny telewizyjny show do swojej rosnącej kolekcji zwycięstw? Jak widać, tych dwoje od początku intensywnie trenuje!

Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Ta para wygląda na nieco spiętą. To zapewne wynika z faktu, że dla obojga udział w Tańcu z Gwiazdami to coś nowego. Adam z Sandrą zaliczy swój debiut jako tancerz Tańca z Gwiazdami. Na co dzień możecie oglądać go w serialu Przyjaciółki. Tańczy od 5. roku życia.

Joanna 'Ruda' Lazer i Rafał Maserak

Te dwa gorące charaktery prawdopodobnie podpalą parkiet swoją energią! Kibicujecie im? My już wiemy, że Ruda i Maser podniosą poprzeczkę innym parom!

Rafał Szatan i Lenka Klimentowa

Ta para może być jedną z n ajsympatyczniejszych tej edycji Tańca z Gwiazdami! I przy okazji - ładniejszych! ;)

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke

Z Basią Kurdej-Szatan trudno nie bawić się dobrze. Jacek ma więc dużo szczęścia i - jak nam się zdaje - potrafi je docenić!

Monika Miller i Jan Kliment

Na razie to on jest większą gwiazdą, niż ona, ale nowa edycja Tańca z Gwiazdami może przysporzyć Monice sporo popularności. Dodatkowo Janek już nie raz wykazał się ogromnym sercem i empatią wobec swoich partnerek. W trudnym momencie życia, w jakim znalazła się Monika, taki partner może stać się jej najlepszym przyjacielem!

Akop Szostak i Sara Janicka

Dla tej pary przebicie się do świadomości widzów może być pewnym wyzwaniem. On jest znany dosyć wąskiemu gronu miłośników sportów walki i kulturystyki. Ona właśnie zaczyna swoją przygodę w Tańcu z Gwiazdami. Nowa tancerka ma 24 lata i pochodzi z Poznania. Reprezentuje klasę taneczną "S". W 2015 roku wystartowała w You Can Dance. Myślicie, że przekonają do siebie publiczność?

Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz

On jest nie do przegadania, ona - nie do przetańczenia. Uzupełniają się idealnie? Z nimi na pewno będzie zabawnie!

Reni Jusis i Michael Stetsyuk

Ona jest raczej skryta, a o nim na razie nie wiemy prawie nic. Mimo to ta para już wzbudza naszą sympatię! A Waszą?

Komu kibicujecie?

Zobacz też:

NAJNOWSZE