Gwiazdy

Tak mieszka Sylwia Madeńska. Gwiazda Love Island pokazała swoje mieszkanie [GALERIA]

2023-10-23 15:03

Sylwia Madeńska zyskała dużą popularność dzięki rozrywkowemu programowi randkowemu "Love Island. Wyspa miłości". Celebrytka w zeszłym roku zainwestowała we własne cztery kąty, a teraz pochwaliła się, jak mieszka. Postawiła na nowoczesny styl w przytulnym wydaniu.

1. edycja programu "Love Island. Wyspa Miłości" miała premierę 2 września 2019. Jedną z uczestniczek była Sylwia Madeńska, która zyskała wielką sympatię widzów i wygrała program zgarniając nagrodę pieniężną w wysokości 50 tys. złotych.

Sylwia wiedziała, jak nie dać o sobie zapomnieć widzom. Była bardzo aktywna na swoim Instagramie, a w 2020 roku otrzymała zaproszenie do kolejnego telewizyjnego show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie zatańczyła ze swoim ówczesnym partnerem, Mikołajem Jędruszczakiem, a później także z Krzysztofem Rutkowskim.

Wielką pasją Sylwii kocha być w ruchu, dlatego też uczy innych tańca towarzyskiego. Oprócz tego, w 2022 roku przyjęła propozycję dołączenia do zespołu tanecznego w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Celebrytka pojawiła się w dwóch odcinkach muzycznego show.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sylwia Madeńska - wiek, Instagram, kto to, Love Island, wzrost, Mikołaj Jędruszczak, taniec

Co POTRAFISZ czego INNI NIE POTRAFIĄ? | WYWIADEX Radio Eska Iza Zabielska

Sylwia Madeńska pochwaliła się 44-metrowym mieszkaniem

Sylwia Madeńska w 2022 roku skończyła 30 lat, wtedy też postanowiła kupić własne mieszkanie. Jesienią zeszłego roku wprowadziła się do nowego lokum, znajdującego się na warszawskich Włochach. W tym czasie miała jedynie do dyspozycji wyposażoną łazienkę, a całe mieszkanie stało zupełnie puste. Sylwia zdradziła, że nie miała nawet kuchni, a zamiast na łóżku, spała na materacu.

Jedynym gotowym pomieszczeniem była łazienka. W kuchni nie miałam nawet zlewu, nie mówiąc o podstawowych sprzętach, a spałam na dmuchanym materacu. To był trudny czas, jednak zmotywowało mnie do szybkiego działania - powiedziała Sylwia.

Mieszkanie Sylwii znajduje się na parterze i liczy 44 m kw. Do dyspozycji ma również 30-metrowy ogródek, w którym uwielbia spędzać każdą wolną chwilę, razem ze swoją suczką Oreo, rasy shih tzu. Tancerce w urządzaniu czterech kątów pomagała architektka, która wysłuchała pomysłów Sylwii i urządziła wnętrze w nowoczesnym, ale bardzo przytulnym stylu. Sylwia Medeńska, jest bardzo dumna ze swojego gniazdka, dlatego też postanowiła podzielić się zdjęciami nowego lokum.