Sylwia Madeńska

i

Autor: wbf

Sylwia Madeńska - wiek, Instagram, kto to, Love Island, wzrost, Mikołaj Jędruszczak, taniec

2022-04-06 16:00

Sylwia Madeńska to celebrytka, która zaistniała dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu Love Island. Wyspa Miłości. Widzom dała się poznać jako niezwykle żywiołowa, towarzyska oraz otwarta osoba, dlatego szybko zyskała sympatię publiczności. Doszła do finału show i wygrała 50 tysięcy złotych. Udział w popularnym programie przyniósł jej ogromną rozpoznawalność, którą zdecydowanie wykorzystała. W 2020 roku wystąpiła w jedenastej edycji Tańca z Gwiazdami. Czego jeszcze nie wiecie o Sylwii Madeńskiej? Sprawdźcie koniecznie.

Sylwia Madeńska - wiek, Instagram, kto to, Love Island, wzrost, Mikołaj Jędruszczak, taniec – to informacje, które najbardziej interesują was w temacie celebrytki. Programy randkowe cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Takie reality show jak Hotel Paradise, Love Island. Wyspa Miłości czy też Rolnik szuka żony przyciągają ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi rozwój relacji pomiędzy uczestnikami programów. Dzięki udziałowi w show uczestnicy zyskują ogromną popularność, która gwarantuje im obecność w mediach, zaproszenia na imprezy show-biznesowe oraz zaproszenia do kolejnych programów rozrywkowych. Świetnym tego przykładem jest Sylwia Madeńska. Poznajcie ją bliżej.

tak MIESZKAJĄ gwiazdy FAME MMA [LINKIMASTER, NITROZYNIAK] | ESKA XD - Hotplota #44

Sylwia Madeńska - wiek

Sylwia urodziła się 4 czerwca 1992 roku. Ma 29 lat.

Sylwia Madeńska - wzrost

Tancerka ma 168 cm wzrostu.

Sylwia Madeńska - Love Island

Sylwia Madeńska była uczestniczką pierwszej edycji programu Love Island. Wyspa Miłości. Wraz z Mikołajem Jędruszczakiem dotarła do finału i wygrała 50 tysięcy złotych.

Sonda
Lubisz program "Love Island. Wyspa miłości"?

Sylwia Madeńska - Mikołaj Jędruszczak

Sylwia i Mikołaj byli uczestnikami pierwszej edycji programu Love Island. W programie wygrali nie tylko duże pieniądze, ale również miłość. Swój związek kontynuowali po zakończeniu randkowego show Polsatu, wystąpili nawet razem w Tańcu z Gwiazdami. Niestety jeszcze w trakcie emisji edycji show z ich udziałem, głośno zrobiło się o ich rozstaniu. Dziś para pierze publicznie swoje brudy i zdecydowanie nie utrzymuje przyjacielskich relacji.

Sylwia Madeńska - taniec

Taniec to zdecydowanie największa pasja Sylwii Madeńska. Tańczy od dziecka i specjalizuje się w tańcach towarzyskich. Spełnia się jako instruktor tańca, prowadząc zajęcia z tańca towarzyskiego.

Sylwia Madeńska - Instagram

Celebrytka ma oczywiście konto na Instagramie - @sylwia_madenska_official. Wrzuca tam zdjęcia zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego.