domy gwiazd

Tak mieszka i żyje Dominik Abus! Gwiazda Gogglebox ma gust i wie co to luksus

2024-05-15 12:42

Dominik Abus to gwiazda TTV. Największą sławę przyniósł mu program "Gogglebox. Przed Telewizorem". Teraz można go zobaczyć w "Back to school. Prawdziwy egzamin". Fani uwielbiają go za szczerość i naturalność. Zastanawiacie się jak mieszka na co dzień? Co o nim wiadomo? Jego dom może i nie ocieka złotem, ale jest naprawdę luksusowy!

Dominik Abus zasłynął w TTV. W przeszłości był strongmanem i zawodnikiem MMA. Obecnie jest przedsiębiorcą i całkiem niezłym celebrytą. Widzowie uwielbiają go z "Gogglebox" i "Back to school". Jak żyje i mieszka na co dzień? Zobaczcie sami!

Dominik Abus z "Gogglebox" wyjawił przykrą tajemnicę. "Wyzywali mnie od czarnuchów"

Posiadłość Dominika Abusa robi wrażenie

Dominik Abus od sportowca, poszybował do miana celebryty. Jego Instagram obserwuje niemal 450 tysięcy osób. Wielu fanów zastanawia się, jak żyje i mieszka na co dzień. Okazuje się, że jego posiadłość jest całkiem luksusowa, chociaż największe wrażenie robi spory ogród z basenem. W jego domu królują otwarte i przestronne pomieszczenia. Jasne zasłony, białe i kremowe ściany, ogromny narożnik i przeszklone schody oraz czarne i złote dodatki. W łazienkach można zauważyć elegancki marmur i ciemną podłogę, która idealnie kontrastuje z jasnymi dodatkami i blatami. W sypialni Dominika znajduje się wielki, w odcieniach kawy z mlekiem, sięgający do sufitu zagłówek. Głównym punktem obszernego ogrodu jest wielki basen. Trzeba przyznać, że mają rozmach. Pomieszczenia i wnętrza są naprawdę piękne i zrobione z klasą. Zobaczcie sami!

Tak Dominik Abus wygląda z włosami! Celebryta zaskoczył zdjęciem

Dominik Abus jest byłym strongmanem i zawodnikiem MMA. Dominik to przedsiębiorca, którego profil śledzi na Instagramie ponad 440 tysięcy osób. Gwiazdor związany jest z Igą Muszakowską, z którą wychowuje trójkę dzieci.

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!
Listen on Spreaker.