Dominik Abus

i

Autor: EAST NEWS

gwiazdy

Tak Dominik Abus wygląda z włosami! Celebryta zaskoczył zdjęciem

2024-06-12 16:24

Gwiazdor TTV i programu "Gogglebox. Przed telewizorem" słynie między innymi ze swojej łysej i idealnie ogolonej głowy. Celebryta pokazał swoje zdjęcie, na którym ma włosy, co zdziwiło nie jednego fana.

Dominik Abus to gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Program emitowany jest od 2014 roku i biorą w nim udział "zwykli" ludzie, którzy oglądają i komentują różne programy w telewizji. Program wypromował wiele gwiazd show-biznesu, między innymi: Sylwię Bombę, Agnieszkę Kotańską, Dominika Abusa i Krzysztofa Radzikowskiego.

Nowa para w "Gogglebox". Widzowie poznali uczestniczkę w innym show

Dominik Abus z włosami

Od początku kariery telewizyjnej, Dominik Abus obcina się na łyso. Fani i widzowie programu są przyzwyczajeni do jego wizerunku i nikt nie wyobrażał sobie nawet go z włosami! Dominik postanowił podzielić się na swoim Instagramie zdjęciem z archiwum, na którym widać jego "bujną czuprynę".

"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska i jej metamorfoza! Wyjawiła, jak zrzuciła 40 kilogramów!

Dominik Abus z włosami

i

Autor: instagram @dominik_abus

Dominik Abus to programowy partner Krzysztofa Radzikowskiego, który jest byłym strongmanem i zawodnikiem MMA. Dominik to przedsiębiorca, którego profil śledzi na Instagramie ponad 430 tysięcy osób. Gwiazdor związany jest z Igą Muszakowską, z którą wychowują razem trójkę dzieci.

Jak zmienili się uczestnicy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"?
Listen on Spreaker.