wymarzone życie

Tak mieszka i żyje Doda. Luksusowe wnętrza i piękne podróże

2024-05-20 15:34

Doda to jedna z najpopularniejszych artystek w kraju. Rekin show-biznesu, chociaż niektórzy woleliby określenie "Królowa". W obu przypadkach, Doda świetnie rozdziela świat show-biznesu od codziennego życia. Jak przystało na królową, wnętrza jej domu powalają. Chociaż nie jest to zamek, to nie brakuje w nim luksusu i przestrzeni. Oprócz wymarzonego przez wielu domu, Doda może pochwalić się również licznymi podróżami. Jak mieszka i żyje na co dzień? Zobaczcie sami.

Doda to jedna z najmocniej zakorzenionych gwiazd w rodzimym show-biznesie. Chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, czego dowodem są liczne programy telewizyjne, w których była główną gwiazdą. Mało kto jednak wie, jak gwiazda żyje i mieszka na co dzień. Trzeba przyznać, że u niej w domu jest luksusowo i z klasą. Jej podróże przyprawiają o zawrót głowy. Ależ widoki!

Doda w nietypowym wyznaniu. "Mam obsesję na punkcie pośladków"

Tak żyje i mieszka Doda. Zaskoczeni?

Nie od dzisiaj wiadomo, że Doda uwielbia dbać o swoje ciało i umysł. Podobnie jest z jej przestrzenią osobistą i strefą relaksu. Wnętrza domu Dody są wyjątkowo eleganckie i na pierwszy rzut oka luksusowe. Przeszklone balustrady, czy duże okna, to tylko odrobina przepychu, którą w swoim domu kryje artystka. Ku zdziwieniu niektórych, mieszkanie Dody wcale nie jest różowe i "bijące" po oczach. Jest klasycznie i z wielkim szykiem - jak przystało na królową. W kuchni znajduje się wyspa, która nie tylko dodaje przestrzeni codziennemu gotowaniu, ale dobrze rozgranicza kuchnie między salonem. Doda ewidentnie ceni sobie otwartą przestrzeń tak samo, jak otwartą osobą na innych jest. To kobieta, która nie lubi ograniczeń i właśnie to, widać we wnętrzach jej domu. Na kuchenne wyspie rzuca się w oczy wyglądająca jak wypleciona ze sznurka, gwiazda. Jej pomarańczowo-żółto-czerwony kolor dodaje wnętrzu świeżości i koloru. W salonie znajduje się duża kanapa w kolorze pudrowym. Sypialnia Dody również zachowana jest w tym samym stylu, co reszta mieszkania. Stylowy zagłówek ogromnego łóżka, zdecydowanie dodaje uroku i klasy, całemu wnętrzu. Nie da się również zapomnieć o licznych podróżach Dody, która chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wakacji i wyjazdów. Egzotyczne kraje, wielkie miasta i okoliczne lasy, to tylko część jej podróżniczego życia.

Barbie? Nie, to Doda i jej "EROTICA"! Gwiazda zaskoczyła odmienionym wyglądem

Dorota Rabczewska to gwiazda rodzimej sceny muzycznej. Autorka tekstów, producentka i osobowość medialna. Na jej koncie znajdują się takie przeboje jak: "2 Bajki", "Dżaga", "Nie daj się", "Zatańczę Z Aniołami", "Mam tylko Ciebie", "Katharsis", "Szansa" czy "Bad Girls".

Doda ma nowe zęby! Ich zdjęcie mocno ją zaskoczyło. "To na pewno moje?"

Doda ogłosiła koniec! Szykuje się niezła rewolucja