Tak Kate Backinsale przygotowywała się do Critics Choice Awards 2020! To wideo to HIT!

2020-01-14 16:55 nk
Kate Beckinsale
Autor: www.instagram.com/katebeckinsale

Kate Beckinsale wyglądała przepięknie na gali Critics Choice Awards 2020. Jednak dopiero wgląd w kulisy jej przygotowań do ceremonii daje pełny obraz jej stylizacji. Ta powstawała w dosyć osobliwych okolicznościach. Aktorka pokazała na Instagramie filmik, który błyskawicznie stał się hitem sieci.

Kate Beckinsale błyszczała na ściance podczas gali Critics Choice Awards 2020. Gwiazda miała na sobie prześwitującą asymetryczną sukienkę w kolorze jasnolawendowym. Wygląd aktorki był po prostu perfekcyjny, jednak dopiero filmik z przygotowań do ceremonii zdradza, jak precyzyjnie gwiazda była przygotowana na pozowanie fotoreporterom.

Kate Beckinsale szykuje się do Critics Choice Awards 2020

Kate Beckinsale opublikowała na Instagramie filmik z kulisami swoich przygotowań do Critics Choice Awards 2020. Nagranie błyskawicznie stało się hitem sieci. I wcale się nie dziwimy!

Na filmiku Kate Beckinsale siedzi na krześle z jedną nogą wyprostowaną w górze. Aktorka siedzi spokojnie, podczas gdy inni zajmują się malowaniem i czesaniem jej na galę. Między nogami Kate, tuż przy jej majtkach, siedzi tymczasem kot, którego gwiazda spokojnie głaszcze.

Patrząc na to nagranie, wcale się nie dziwimy, że Pete Davidson nie odczuwał dużej różnicy wieku, jaka dzieliła go od aktorki, gdy byli razem. Kate jest nie tylko przepiękna, ale i wyjątkowo wygimnastykowana! Powiedzielibyście, że TO jest ciało 46-latki?!

Kate Beckinsale
Autor: Invision/Invision/East News
NAJNOWSZE