Critics Choice Awards 2020: Anne Hathaway tuż po porodzie wygląda HOT!

2020-01-13 15:46 nk
Anne Hathaway
Autor: CraSH/imageSPACE / SplashNews.com/East News

Pod koniec 2019 roku informowaliśmy Was, że Anne Hathaway urodziła drugie dziecko. Aktorka nie pochwaliła się tym swoim fanom. Dopiero teraz oficjalnie pokazała się bez ciążowego brzuszka. Okazją ku temu była gala Critics Choice Awards 2020, na której Anne Hathaway wyglądała zjawiskowo! Zobaczcie jej zdjęcia!

Anne Hathaway zaledwie kilka tygodni temu urodziła drugie dziecko. Aktorka nie ogłosiła światu oficjalnie narodzin kolejnego potomka, jednak paparazzi przyłapali ją i jej męża w mieście z nosidełkiem. Gwiazda skrzętnie chroni swoje życie osobiste przed intruzami, jednak w końcu postanowiła pokazać się fanom w wersji poporodowej. I wcale się nie dziwimy, że chciała pochwalić się światu swoją figurą po drugim porodzie - wygląda wprost oszałamiająco.

Anne Hathaway na gali Critics Choice Awards 2020

Anne Hathaway stanęła na czerwonym dywanie podczas gali Critics Choice Awards 2020.

Drugie dziecko Anne Hathaway przyszło na świat najprawdopodobniej na przełomie listopada i grudnia 2019. Obecnie ma więc około półtora miesiąca. Uwierzycie, że po tak krótkim czasie u świeżo upieczonej mamy nie ma prawie śladu po ciążowym brzuszku?!

Na gali Critics Choice Awards 2020 Anne Hathaway miała na sobie seksowną połyskującą suknię, która kusiła dużym dekoltem i dopasowanym fasonem. To odważny wybór kreacji dla mamy tuż po połogu, jednak trzeba przyznać, że aktora wyglądała w niej rewelacyjnie!

NAJNOWSZE