Tak dziś wyglądają dzieci Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Talent odziedziczyły po rodzicach!

Mandaryna z dziećmi
Autor: AKPA

Mandaryna i Michał Wiśniewski byli przed laty naczelną power couple polskiego show-biznesu. Ich ślub w Kirunie na stałe zapisał się na kartach historii polskiej popkultury, tak samo jak reality-show Jestem jaki jestem. I choć związek pary nie przetrwał, efektem ich miłości są Xavier i Fabienne. Takiej relacji może pozazdrościć im niejedna osoba!

Michał Wiśniewski i Mandaryna to artyści, którzy bez dwóch zdań zdominowali wczesne lata 2000 nie tylko w muzyce, ale również w modzie i po prostu w popkulturze. Ich ślub w lodowej kaplicy w Kirunie był transmitowany w telewizji, tak samo jak życie codzienne. Fani mogli nawet otrzymywać specjalne wiadomości tekstowe na temat poczynań rodziny Wiśniewskich po wysłaniu SMS-a! Szczęście Michała i Marty nie trwało jednak długo. Po dwóch latach małżeństwa, którym żyła cała Polska, para zdecydowała się na rozwód. Media rozpisywały się wówczas, że powodem miała być rozwijająca się za plecami Mandaryny relacja Michała Wiśniewskiego z jego kolejną żoną Anną Światczak. Mimo bolesnych doświadczeń artystom udało się wypracować na nowo dobre stosunki z myślą o dzieciach: Xavierze i Fabienne. 20-latek i 19-latka doskonale się dogadują.

Mandaryna pokazała nowego partnera! Długowłosy przystojniak skradł jej serce

Mandaryna powraca!

Xavier i Fabienne Wiśniewscy

Dzieci Michała Wiśniewskiego i Mandaryny są przykładem na to, że w rodzeństwie, jak i w rodzicu można mieć najlepszego przyjaciela. Xavier i Fabienne są sobie bardzo bliscy. 20-latek i młodsza od niego o rok siostra regularnie publikują w sieci wspólne nagrania. Pociechy towarzyszą też Mandarynie na scenie podczas jej koncertów. Wisniv i Fabbka zdecydowanie odziedziczyli zacięcie do artystycznych zawodów po rodzicach. Nie dość, że oboje są świetnymi tancerzami, to Xavier rapuje, a Fabienne jest studentką ASP. Rodzice nie ukrywają, że pękają z dumy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE