Mandaryna pokazała nowego partnera! Długowłosy przystojniak skradł jej serce

Mandaryna
Autor: AKPA / screen z Instagrama Mandaryny

Wszystko wskazuje na to, że Mandaryna jest zakochana! Marta Wiśniewska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać ją przytulającą przystojnego bruneta. To nie pierwsza taka fotografia gwiazdy z tajemniczym mężczyzną.

Mandaryna zakochana? Wszystko na to wskazuje! Po głośnym i burzliwym rozwodzie z Michałem Wiśniewskim znana z hitów z hitów Ev'ry Night czy Here I Go Again wokalistka zdecydowała się bardziej strzec swojej prywatności. Wiadomo było, co prawda, że Marta Wiśniewska spotykała się z prawnikiem Pawłem Wójcikiem, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu, a kulisy rozstania do tej pory znają tylko oni. Najnowsze zdjęcia, jakie Mandaryna opublikowała w swoich mediach społecznościowych, dają powód do myślenia, że serce gwiazdy ponownie jest zajęte. Nazywana królową polskiego disco Marta Wiśniewska udostępniła w sieci fotografię z tajemniczym brunetem, który wymownie trzyma dłoń na jej pośladku.

Czy Roksana Węgiel ZNA hity Dody i Mandaryny? Możecie się zdziwić!

Mandaryna powraca!

Nowy partner Mandaryny

Mandaryna wydaje się być szczęśliwie zakochana. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalistka opublikowała zdjęcia z ukochanym, nie ujawniając jednak jego twarzy. Na pierwszej wspólnej fotografii Marta zasłania wizerunek wybranka dłonią, natomiast na drugiej stoi on tyłem. Wszystko wskazuje jednak na to, że partnerem wykonawczyni hitu Ev'ry Night jest przystojny brunet, z którym jakiś czas temu wybrała się na kajaki. Oczywiście trzymamy kciuki i życzymy Marcie wszystkiego, co najlepsze.

Mandaryna z partnerem
Autor: Screen z Instagrama Mandaryny
Sonda
Lubisz muzykę Mandaryny?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE