Tadeusz Muller o pożarze domu na Podlasiu: Nie jestem osobą bogatą!

2022-01-22 22:00 RD
Tadeusz Muller
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER Tadeusz Muller

Syn Magdy Gessler, Tadeusz Muller przechodzi bardzo trudne chwile. Wszystko przez pożar jego wymarzonego domu na Podlasiu. Teraz kucharz wyznał, że wziął na niego kredyt… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Tadeusz Muller jest synem Magdy Gessler. Od zawsze marzył o drewnianym domu. Szef kuchni chciał w nim zamieszkać i właśnie tam rozwijać swój biznes, uprawiając między innymi ekologiczne warzywa.

Niestety, niedawno doszło do bardzo smutnej sytuacji. Posiadłość Tadeusza we wsi Radziszewo-Króle na Podlasiu spłonął w pożarze. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 17 stycznia w godzinach popołudniowych. Syn Magdy Gessler potwierdził w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu, że dom, który spłonął należał do niego. Wyznał, że jest zdruzgotany. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

W rozmowie z dziennikarzami Super Expressu wyznał, że udało mu się kupić tę posiadłość dzięki kredytowi. 

Kupiłem dom dzięki pożyczce z Funduszu Wschodniego, nie z własnych pieniędzy. Nie jestem osobą bogatą. Nikt mi tego nie zasponsorował. Pracowałem w pocie czoła w gastronomii na spłatę tej pożyczki. Jest nieoprocentowana, bo to pożyczka na rozwój turystyki w obszarze Podlasia, która zakładała, że muszę tam zatrudnić ludzi. To miał być pensjonat. No... Właśnie... To już nieważne

powiedział i dodał, że dom ten był wyjątkowy. 

Ja nie uznaję nowych domów. Chciałem właśnie takiej starej chaty, z duszą, ze starą podłogą... Tam były cuda, to była perła

powiedział. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?
NAJNOWSZE