Dziewczyna Scotta Disicka na nowych zdjęciach. Hana Cross wygryzła Bellę Banos?

2022-01-22 14:07 mm

Z kim obecnie spotyka się Scott Disick? Jeszcze niedawno ojciec dzieci Kourtney Kardashian pokazywał się ze śliczną Bellą Banos. Teraz jednak znów widywany jest z inną pięknością! Hana Cross wreszcie wywalczyła sobie pewne miejsce u boku celebryty?

Za tym facetem naprawdę trudno nadążyć! Z kim obecnie związany jest Scott Disick? Czy W OGÓLE ma jakąś stałą dziewczynę, czy może... kilka dziewczyn?

Zaledwie miesiąc temu donosiliśmy, że były facet Kourtney Kardashian wrócił do Belli Banos. Tymczasem okazuje się, że ojciec dzieci słynnej celebrytki obecnie widuje się z Haną Cross! 

Kim jest dziewczyna Scotta Disicka?

Hana Cross ma 23 lata i jest modelką (a jakże!). Reprezentują ją agencje Storm LA, D’Management Group, Iconic Management oraz Premium Models. Dziewczyna Disicka ma na koncie m.in. współpracę z takimi markami jak Gucci czy Valentino.

Hana Cross
Autor: Backgrid/East News

W 2019 roku Hana Cross spotykała się z Brooklynem Beckhamem. Obecnie jest obiektem westchnień starszego od siebie o 15 lat ojca dzieci Kourtney Kardashian. Para widywana była razem już w listopadzie 2021 roku. Oboje zostali uwiecznieni m.in. na wspólnej kolacji w popularnej restauracji Nobu. 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 21.01.2022
NAJNOWSZE