Szymon Hołownia

i

Autor: Mat. prasowe WSB Szczecin

Szymon Hołownia został ojcem! Pokazał pierwsze zdjęcie dziecka

2022-01-13 14:51

Zaledwie kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Szymon Hołownia spodziewa się kolejnego dziecka. Polityk podzielił się tą radosną nowiną w czasie składania życzeń świątecznych. Teraz zdradził, że pociecha jest już na świecie. Szymon Hołownia został ojcem!

Szymon Holownia przez lata w duecie z Marcinem Prokopem prowadził show Mam talent. Jednak od pewnego czasu jest już nie celebrytą, a politykiem. Choć nie udało mu się wygrać wyścigu o fotel prezydenta, zgromadził pokaźne grono sympatyków.

Ci śledzą profil polityka w social mediach. Składając fanom świąteczne życzenia Szymon Hołownia i jego żona, Urszula, zdradzili, że spodziewają się dziecka.

Maleństwo jest już na świecie!

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Szymon Hołownia został ojcem

Dobrą nowinę przekazał swoim sympatykom za pośrednictwem Instagrama. Widzimy tam, jak Szymon Hołownia przytula do siebie maleńkiego człowieka.

Szymon Hołownia zdradził od razu imię i płeć drugiego dziecka.

Napisał.

Szymon Hołownia poprosił, by kciuki trzymać także za 3-letnią Marysię, "która od dziś jest dumną starszą siostrą".

Hotplota.pl gratuluje!

Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Pytanie 1 z 6
Kto nazwał dzieci: Poppy Honey, Daisy Boo, Petal Blossom Rainbow i Buddy Bear?

Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił. Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy - trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę.

Zobacz też! Gwiazdy, które zostały rodzicami w 2021 roku: