Katy Perry i Orlando Bloom będą mieć drugie dziecko? "Chcą powiększyć rodzinę”

2022-01-11 15:50 es

Katy Perry i Orlando Bloom tworzą szczęśliwą rodzinę. Po wielu wzlotach i upadkach się zaręczyli, a później zostali rodzicami Daisy. Roczna dziewczynka od dawna domaga się, by zostać starszą siostrą... Teraz dowiadujemy się, że niebawem to marzenie może się spełnić. Katy Perry i Orlando Bloom będą mieć drugie dziecko?!

Katy Perry i Orlando Bloom tworzą dziś dobraną parę oraz rodzinę. Droga do tego była długa i wyboista. Para zaczęła się spotykać już lata temu. Jednak nie od razu wszystko układało się jak w bajce... Rozstawali się i dawali sobie kolejne szanse... Aż w końcu dostrzegli, że nie mogą bez siebie żyć i w Walentynki 2019 się zaręczyli.

Z powodu pandemii musieli przełożyć ślub. Przesuwali i przesuwali, aż w końcu... Katy Perry zaszła w ciążę. Rok temu urodziła się ich córeczka - Daisy.

Nie jest tajemnicą, że dziewczynka bardzo czeka na rodzeństwo... Czyżby rodzice mieli spełnić jej marzenie już niebawem?

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Katy Perry i Orlando Bloom będą mieć drugie dziecko?

Wszystko na to wskazuje! Pytanie jednak brzmi nie "czy będą mieć kolejne dziecko?", ale kiedy... Zgodnie z najnowszymi doniesieniami zza oceanu jest to kwestią czasu.

Jeśli wierzyć źródłom E! News Katy Perry i Orlando Bloom spełniają się w roli rodziców i daje im to mnóstwo radości. Tak wiele, że chcą powiększyć rodzinę!

Katy i Orlando są bardzo szczęśliwi. Świetnie sobie radzą jako para i weszli w świetny rytm. Chcą powiększyć swoją rodzinę. Oboje bardzo wspierają swoje kariery i kochają rodzicielstwo razem.

Mówi osoba z bliskiego otoczenia pary.

Na razie jednak Katy Perry skupia się na swojej rezydenturze w Las Vegas. Orlando Bloom oraz Daisy przebywają tam razem z piosenkarką, żeby ją wspierać i nie musieć żyć w rozłące.

Ile wiesz o Katy Perry?

Pytanie 1 z 8
W którym roku Katy przyszła na świat?
NAJNOWSZE