Marta z Gogglebox JEST W CIĄŻY! “Teraz serca mam dwa” [FOTO]

2022-01-09 18:00 RD
Marta z programu Gogglebox jest w ciąży
Autor: Instagram / Marta Karpińska Marta z programu Gogglebox jest w ciąży

Marta Karpińska, która jest jedną z uczestniczek programu Gogglebox podzieliła się z fanami radosną nowiną. Celebrytka opublikowała zdjęcia USG z dopiskiem, że spodziewa się dziecka. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Gogglebox to bardzo popularny program, który można oglądać na antenie telewizji TTV, a także na platformie Player.pl. Formuła nie jest bardzo skomplikowana. Uczestnicy programu oglądają wybrane fragmenty najpopularniejszych programów rozrywkowych, seriali czy filmów, emitowanych w różnych stacjach. Towarzyszy im kamera, która nagrywa ich reakcje na to, co zobaczą na ekranie. 

Jedną z uczestniczek programu jest Marta Karpińska. Bardzo szybko zyskała ona sympatię widzów i spore grono fanów. Widać to w mediach społecznościowych. Tylko jej konto na Instagramie śledzi blisko 300 tysięcy osób. 

Teść strzelał do Antka Królikowskiego! Szokujące nagranie

I to właśnie na swoim instagramowym koncie Marta podzieliła się z fanami radosną nowiną. Wstawiła zdjęcie w czapce z napisem “MOM”. W ręce trzyma zdjęcie USG. MARTA JEST W CIĄŻY. 

Kochani chciałam się z wami podzielić cudowną informacją 😍 Noszę w sobie najczystszą i najpotężniejszą miłość 🎉💖🤰🏼. Jesteśmy przeszczęśliwi 💖

„Więc teraz serca mam dwa” 🎶

napisała celebrytka. 

Quiz: Kto jest na zdjęciu?

Pytanie 1 z 6
Kto jest na zdjęciu?
Hotplota.pl
NAJNOWSZE