Liam Szczęsny

i

Autor: https://www.tiktok.com/@marina_official/video/7231892519972293914, AKPA

Gwiazdy

Syn Szczęsnego uwielbia Blankę. Jego Bejba rozśmiesza do łez

2023-05-12 8:22

Liam Szczęsny jest prawdziwą gwiazdą! Filmiki z synem Mariny i Wojciecha cieszą się ogromną popularnością. Pięciolatek, z każdym kolejnym nagraniem, zyskuje coraz większe grono fanów, którzy są zachwyceni jego naturalnością, ale także ciętym językiem. Tym razem maluch podbił ich serca wykonaniem utworu Solo. Liam pokazał, że jest prawdziwym fanem Blanki!

Syn Wojciecha Szczęsnego jest prawdziwym fanem naszej tegorocznej reprezentantki na Eurowizji. Marina wrzuciła do sieci krótkie, rodzinne nagranie, na którym Liam z ogromnym zaangażowaniem śpiewa słynne Bejba. Pociecha wokalistki i piłkarza tak bardzo wczuła się w utwór, że w pewnym momencie uciszyła nawet swojego ojca tak, by móc w pełni pokazać swoje wokalne umiejętności. Obserwatorzy są zachwyceni nie tylko jego głosem, ale również dziecięcą charyzmą i otwartością. Liam Szczęsny rozkochał w sobie wielu fanów Mariny i Wojtka, którzy niemal zgodnie przyznają, że rośnie nam nowa, wszechstronnie utalentowana gwiazda.

Marina raz na zawsze ucięła spekulacje. Chodzi o Wojtka Szczęsnego

Król lew, Sanah a może Bruno Mars? Zaśpiewaj i wybieraj kolejną piosenkę! | Dokończ piosenkę 19

Syn Szczęsnego śpiewa Bejba

Liam Szczęsny podbija TikToka swojej mamy. Żona słynnego piłkarza chętnie wrzuca na platformę krótkie, zabawne filmiki, na których można zobaczyć urywki z życia jej rodziny. Fani uwielbiają nagrania, na których widać popisy małego Liama, który rozczula wszystkich swoimi talentami. A jest ich wiele. Syn Wojciecha Szczęsnego uwielbia piłkę nożną, ma świetne poczucie rytmu, jest znakomitym tancerzem, ale również znakomicie śpiewa. Jednym z ostatnich nagrań udowodnił, że jest prawdziwym fanem Blanki, która w tym roku reprezentuje Polskę w konkursie Eurowizji. Pięciolatek, z ogromnym zaangażowaniem, śpiewa własną wersję piosenki Solo. Trzeba przyznać, że chłopiec dał prawdziwy popis swoich umiejętności. Co więcej, w pewnym momencie uciszył nawet swojego tatę, który starał się śpiewać razem z nich. Liam przyznał, że jest w stanie zaśpiewać całą piosenkę sam!

Marina Szczęsna jako dziecko. Za dobór repertuaru spadł na nią ogromny hejt

Komentarze, które pojawiły się pod wideo wskazują na to, że chłopiec ma wielkie grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne nagrania z pięciolatkiem. Obserwatorzy Mariny przyznają również, że jej syn jest naprawdę utalentowany.

on ma glos jak shakira 🥰

Liam na eurowizje

Eurowizja 2024 i zespół "Marina i rodzina"🥰😁

Talent ma po mamie.Czakam na wspólną nutkę.🥰🥰🥰