Marina Szczęsna jako dziecko

i

Autor: AKPA, TikTok/nszczensna

Marina Szczęsna jako dziecko. Za dobór repertuaru spadł na nią ogromny hejt

2023-02-06 13:16

Dwunastoletnia Marina Szczęsna marzyła o wielkiej karierze i rozwoju wokalnym. Młoda wokalistka brała udział w konkursach muzycznych i robiła wszystko, by rozwijać swój talent. Polacy szybko dostrzegli, że ma spore predyspozycje na to, by zostać gwiazdą i mocno trzymali za nią kciuki. Jednak po latach, w komentarzach wylało się sporo hejtu i przykrych słów. Wszystko przez dobór repertuaru.

Marina Szczęsna jako dziecko wiedziała już, że swoją przyszłość będzie wiązać z muzyką. Pierwsze sukcesy zaczęła odnosić bardzo szybko, bo w wieku kilku lat. To tata zaszczepił w niej miłość do śpiewu. Dzięki niemu wzięła udział w wielu konkursach i festiwalach muzycznych oraz zaczęła rozwijać swoją karierę. W wieku dwunastu lat dostała się do programu Droga do gwiazd prowadzonym przez Zbigniewa Wodeckiego. W jury zasiadała m.in. Ewa Bem. Młoda wokalistka zrobiła piorunujące wrażenie i zachwyciła widzów. Wielu wywróżyło jej wtedy wielkie sukcesy. Fani Mariny trzymali kciuki za jej karierę i porównywali jej wygląd do Natalie Portman. Z czasem jednak odbiór jej występu nieco się zmienił. Po latach internauci twierdzą, że młoda artystka się ośmieszyła i nie powinna śpiewać tak poważnego repertuaru. Żona Wojciecha Szczęsnego mierzy się ze sporym hejtem.

Szesnastoletni Dawid Podsiadło śpiewa w bibliotece. To tam rozpoczęła się jego kariera

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Marina - Dziwny jest ten świat

Marina wzięła udział w festiwalu harcerskim. Wówczas dwunastoletnia wokalistka miała szansę na zdobycie głównej nagrody i nagranie płyty w wytwórni Sony Music Polska. Marina Łuczenko-Szczęsna wykonała utwór Czesława Niemena - Dziwny jest ten świat.

Fani krytykują dobór repertuaru i uważają, że młode osoby nie powinny śpiewać tak poważnych piosenek, ponieważ z wielkich hitów są w stanie zrobić karykaturę.

Osiemnastoletnia Sanah w piosence Anny German. Tak zaczynała artystka!

Dlatego dzieci powinny śpiewać piosenki dla dzieci, bo w większości nie wiedzą o czym śpiewają

kto pozwilil dziecku zaspiewac ta piosenke xD

Jednak są też tacy, którzy bronią małej Mariny i tłumaczą, że była tylko dzieckiem. Do tego niesamowicie uzdolnionym, które chciało spełniać swoje marzenia.

Pięknie jak na tak młodą osóbkę a komentującym jadu nie brakuje?

Wow ... od dziecka - śliczna i głos niebo ?

talent od urodzenia rewelacja ?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE