Marina - Wojciech Szczęsny

i

Autor: https://www.tiktok.com/@marina_official/video/7228573963914317083, AKPA

Gwiazdy

Marina raz na zawsze ucięła spekulacje. Chodzi o Wojtka Szczęsnego

2023-05-04 15:32

Rodzice Liama podbijają sieć żartobliwymi filmikami i zabawnymi ujęciami. Marina i Wojciech Szczęsny zaskarbili sobie serca fanów, którzy z niecierpliwością czekają na ich kolejne publikacje. Jednak niektórzy zaczęli zadawać niewygodne pytania dotyczące Wojtka. Marina nie zastanawiała się długo i w dosadny sposób odpowiedziała na jeden z komentarzy.

Marina zdobyła się na mocne wyznanie dotyczące Wojciecha Szczęsnego. Wiele osób może być zszokowanych jej słowami, które w zabawny sposób opisują ich relację. Komentarz, który zamieściła pod jednym z filmików pokazuje, że wokalistka ma świetne poczucie humoru i dystans, którego wiele osób może jej pozazdrościć. Marina Łuczenko-Szczęsna jest bardzo aktywna w social mediach. Gwiazda chętnie wrzuca filmiki, na których tańczy, parodiuje obecne trendy oraz testuje zabawne filtry. W ostatnim czasie robi również sporą furorę na TikToku, gdzie wrzuca humorystyczne filmiki z Wojtkiem. Jednak tym razem gwiazda postanowiła wyjawić prawdę na temat swojego męża, o którą wielu dopytywało.

Wersow bez makijażu i z ciążowym brzuszkiem. Urocza sesja skradła serca fanów

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Marina - Wojciech Szczęsny

Marina i Wojciech Szczęsny mają świetne poczucie humoru, wyczucie obecnych trendów, ale również ogromny dystans do siebie. Zakochani chętnie dzielą się ze swoimi fanami krótkimi filmikami, na których widać, jak znakomicie się ze sobą dogadują. Para nie tylko tańczy i wygłupia się korzystając z popularnych filtrów, ale również wrzuca zabawne nagrania z podłożonym głosem. Trzeba przyznać, że wychodzi im to naprawdę świetnie. Podobne zdanie mają fani, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne publikacje. Pojawiły się jednak żartobliwe komentarze dotyczące tego Wojtka. Obserwujący dopytywali go, czy aby na pewno decyduje się na nagrywanie z własnej, nieprzymuszonej woli.

Cleo w krótkich włosach. Gwiazda zaskoczyła fanów nową fryzurą

Wojtek mrugnij dwa razy jeśli jesteś do tego zmuszany 😅🥺😂😂😂😂

czy pan Wojciech jest zmuszany do nagrywania tiktoków 😂

Marina raz na zawsze ucięła spekulacje fanów. Gwiazda postawiła na zabawną odpowiedź, która na zawsze rozwiała wszelkie wątpliwości.

Tak. Jak nie zrobi tik toka to musi spac na kanapie