Syn Louisa Tomlinsona wdał się w tatę! Na nowym zdjęciu wygląda jak jego mini wersja

2020-10-13 9:45 kp
Louis Tomlinson
Autor: SplashNews.com/East News

Fanom One Direction wciąż trudno uwierzyć w to, że już trzech panów spośród członków zespołu to tatusiowie :) Niedawno do zaszczytnego grona dołączył Zayn Malik, który doczekał się swojego dziecka z Gigi Hadid. Najbardziej doświadczony w ojcostwie jest jednak Louis Tomlinson, którego syn ma już cztery lata. I jest coraz bardziej podobny do taty!

Fani One Direction z przyjemnością obserwują, jak ich idole dojrzewają nie tylko muzycznie, ale i w życiu prywatnym. Az trudno uwierzyć, że od momentu pojawienia się 1D na świecie minęło już dziesięć lat, a muzycy zespołu z nastolatków stali się dorosłymi mężczyznami i - w większości - ojcami! Swoimi własnymi pociechami cieszą się już dziś nie tylko Liam Payne i Louis Tomlinson, ale i oczywiście Zayn Malik.

Tatą z największym stażem jest jednak naturalnie Louis Tomlinson. Wokalista doczekał się syna w styczniu 2016 roku ze swoją ówczesną dziewczyną, Brianą Jungwirth. Choć ich związek nie przetrwał, Louis angażuje się w wychowanie Freddiego i widuje go, gdy tylko jest taka możliwość. Niestety obecnie z powodu pandemii możliwości te są znacznie ograniczone - Freddie mieszka z mamą w Los Angeles, a Louis Tomlinson na co dzień przebywa w Anglii.

Jaki ojciec, taki syn!

Teraz my mamy przyjemność zobaczyć, jak "chowa" się mały Freddie. Briana Jungwirth pochwaliła się ostatnio na swoim profilu na Instagramie zdjęciem czterolatka, który - jak się okazuje - wygląda kropka w kropkę jak jego ojciec! Już od maleńkości Freddiego fani zauważali duże podobieństwo chłopca do Louisa Tomlinsona, jednak teraz już naprawdę na pierwszy rzut oka widać te geny :)

Wyświetl ten post na Instagramie.
Key to a happy face- Starbucks cake pop Post udostępniony przez Briana Jungwirth (@brianasrealaccount)

Niesamowite, prawda?

ESKA XD #005
NAJNOWSZE