Gigi Hadid i Zayn Malik na pierwszej randce jako rodzice! Urządzili ją... w domu!

2020-10-09 13:51 kp
Zayn Malik i Gigi Hadid
Autor: 0000001/Reporter

Gigi Hadid i Zayn Malik zostali w połowie września rodzicami. Od tamtego momentu para całkowicie skupiała się na swojej córce i z radością obserwowała jej pierwsze dni. Nawet najlepszym rodzicom należy się jednak wychodne! A co, jeśli rozstanie z maluchem jest trudne, a na zewnątrz szaleje pandemia? Nie ma nic lepszego, niż romantyczna randka w domu!

Gdy wiosną media ogłosiły, że Gigi Hadid jest w ciąży, jej fani - i fani Zayna Malika - nie posiadali się z radości. Już wtedy wiadomo było, że parze udało się odnowić związek, jednak nikt nie miał pojęcia, na jakim etapie jest ich relacja. Ciąża wyjaśniła wszystko - Zayn i Gigi są dziś oficjalnie rodziną i kochają się bardziej niż kiedykolwiek.

Teraz swoje uczucie dzielą na trzech - w końcu jest z nimi już ich malutka córeczka. Para osobiście pochwaliła się we wrześniu narodzinami dziewczynki i teraz oczywiście skupia się na opiece nad nią. Oczywiście zasłużyli też na chwilę dla siebie i właśnie urządzili sobie romantyczną randkę, którą Gigi Hadid pokazała na Instagramie.

Gigi Hadid i Zayn Malik na randce... w domu

Jak tu jednak zostawić kilkutygodniowe maleństwo pod okiem nawet najlepszej babci? Gigi Hadid miała prawo mieć obawy przed wyjściem na randkę z prawdziwego zdarzenia! Dlatego też zaprosiła swojego ukochanego na romantyczną kolację... do pokoju obok. I tak, jak modelka sama zdradziła na Insta Story:

pierwsza randka mamy i taty

(ona jest z babcią w drugim pokoju, ale bardzo za nią tęsknimy)

- napisała młoda mama pod zdjęciem makaronu, które przygotowała dla ukochanego.

Można, można! Trudno wyobrazić sobie lepszą randkę <3

ESKA XD #005

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE