Syn Lamara Odoma: "NIE AKCEPTUJEMY twojej narzeczonej"! Sabrina Parr ma swoje za uszami...

2019-11-12 13:05 nk
Lamar Odom i Sabrina Parr
Autor: Instagram.com/sabrinaparr

Lamar Odom ogłosił światu swoje zaręczyny z Sabriną Parr, z którą spotyka się zaledwie od czterech miesięcy. Podczas gdy fani cieszą się jego szczęściem, syn byłego zawodnika NBA zostawił tacie bardzo gorzki komentarz na Twitterze. Lamar Jr. zdradził, że ojciec nie poinformował swoich dzieci o zaręczynach, zanim zamieścił post! Tymczasem Sabrina to niezłe ziółko...

Lamar Odom jest szczęśliwy, jak nigdy dotąd! Były gwiazdo NBA jest na dobrej drodze do uporania się z własnymi demonami z przeszłości: przestał pić i ćpać, a także najwyraźniej zapanował nad uzależnieniem od seksu. Wygląda na to, że wszystko to zawdzięcza nowej ukochanej, która jest życiowym coachem. Koszykarz nie kryje w mediach społecznościowych, że to Sabrina motywuje go do walki o siebie.

Dzieci Lamara: Sabrina? Nie znamy, NIE AKCEPTUJEMY!

Lamar Odom zaskoczył fanów, ogłaszając swoje zaręczyny z kobietą, z którą spotyka się od czterech miesięcy. Jednak najbardziej zaskoczone były z pewnością jego dzieci. Dlaczego? Okazuje się bowiem, że sławny tata zapomniał wcześniej powiadomić je o tym, iż Sabrina Parr będzie ich macochą.

Zaręczyny z Sabriną Parr Lamar Odom ogłosił w mediach społecznościowych. Pod jego postem na Twitterze bardzo gorzki komentarz zostawił syn, Lamar Jr.

Żadnego smsa czy telefonu, by sprawdzić, jak ludzie, którzy znają tego gościa całe życie, będą się czuli czy zareagują. Znasz laskę przez cztery miesiące i już owinęła cię wokół palca. Rodzina i przyjaciele już nie akceptują tej dziewczyny, ale ona już cię zahipnotyzowała. Przykre, że rodzina musi dowiadywać się z mediów społecznościowych, ale tak zawsze wyglądało życie, kiedy jest się synem Odoma.

- napisał 17-latek. Chłopak usunął swój komentarz.

Sabrina Parr niezłym ziółkiem?

Dlaczego Lamar Odom nie może liczyć na przychylność swoich dzieci w sprawie nowego związku? być może dlatego, że Sabrina Parr sama ma swoje za uszami...

Dziś Sabrina jest coachem, występuje w programach telewizyjnych z przemówieniami motywacyjnymi i udziela życiowych porad swoim fanom, jednak jeszcze kilka lat temu sama, podobnie jak jej świeżo upieczony narzeczony, była po ciemnej stronie mocy.

Z Lamarem łączy ją nie tylko to, że i ona kiedyś zawodowo uprawiała sport (była biegaczką przełajową), a potem zaczęła karierę telewizyjną. 32-latka również od kilku lat walczy z własnymi demonami i stara się udowodnić światu, iż jest innym człowiekiem.

W 2016 roku Sabrina Parr została aresztowana i spędziła kilka miesięcy w więzieniu. Zarzuty? Pobicie i przemoc domowa! Sąd skazał ją na trzy lata ograniczenia wolności i pół roku za kratkami (została wypuszczona przed terminem) za incydent z maja 2015 roku. Sabrina Parr uderzyła męża pucharem w tył głowy, kiedy ten odkrył, że żona zdradzała go - miała w torebce drugi sekretny telefon komórkowy. Następnie obecna narzeczona Lamara Odoma zostawiła mężczyznę krwawiącego w mieszkaniu i poszła na kolację z przyjacielem. Mąż Sabriny sam zadzwonił na numer alarmowy. W szpitalu założyli mu siedem szwów.

Parr zapewnia dziś, że jest zupełnie innym człowiekiem i wyzbyła się problemu z agresją. Warto jednak wspomnieć, że w tamtym okresie, była już matka dwojga dzieci, które ma z byłym mężem.

Wygląda na to, że Lamar ma sporo szczęścia... Jest za wysoki, by drobnej budowy Sabrina była wstanie dosięgnąć jego głowy jakimkolwiek naczyniem. Chyba że lotem koszącym...

NAJNOWSZE