Khloe Kardashian zdobyła nagrodę People's Choice Award i totalnie to olała! Wytłumaczyła dlaczego

2019-11-12 12:00 AM
Khloe Kardashian
Autor: Rex Features/East News

Wczoraj odbyła się ceremonia wręczenia nagród People's Choice Awards. Za najlepsze reality show nagrodę otrzymała rodzina Kardashian. Nagrodę indywidualną zdobyła też Khloe Kardashian, która totalnie to olała! Ku zdziwieniu wszystkich, w ogóle nie zareagowała na otrzymaną nagrodę… Khloe szybko jednak wyjaśniła całe zajście! Ten błąd chyba można jej wybaczyć…

Gala rozdania nagród People's Choice Awards była bardzo zaskakująca dla rodziny Kardashian/Jenner. Najpierw cały klan otrzymał nagrodę w kategorii „najlepsze reality show”, a później nagroda indywidualna trafiła do Khloe Kardashian. To znaczy, miała trafić, bo Khloe nawet nie zareagowała na ogłoszenie o przyznanej nagrodzie! Po prostu to olała!

KHLOE KARDASHIAN TŁUMACZY SIĘ Z WPADKI

Stres, chaos, to może rozkojarzyć. I tak było w przypadku Khloe, która jak sama wytłumaczyła po prostu nie usłyszała, że to ona ma odebrać indywidualną nagrodę! Zaraz po ceremonii wyjaśniła wszystko w mediach społecznościowych:

„Tam jest tak głośno. Nie miałam pojęcia, że wygrałam nagrodę indywidualną, dopóki nie zeszliśmy ze sceny. Czuję się teraz tak źle. Jestem cholernie wdzięczna! Nie mogę uwierzyć w to, że nic nie powiedziałam, ale naprawdę nie słyszałam tego. Usłyszałam to dopiero później”. – wyjaśniała celebrytka.

Po rozdaniu nagród i małej wtopie, Khloe świętowała 39 urodziny chłopaka Kris Jenner, Coreya Gamble.

No cóż… Wpadki zdarzają się nawet najlepszym! Ważne, że Khloe Kardashian w końcu ogarnęła, że nagroda jest jej! 😊

Zobacz też: 

NAJNOWSZE