Syn Cindy Crawford na testach narkotykowych? Presley Gerber przyłapany przed kliniką

2020-02-26 11:33 mw
Presyel Gerber, syn Cindy Crawford
Autor: Peter Parker / SplashNews.com/East News

20-letni syn Cindy Crawford prawdopodobnie kontynuuje program obserwacji na obecność narkotyków, do którego miał zostać skierowanym po złapaniu go przez policję za kierownicą pod wpływem środków odurzających. Presley Gerber był widziany przed kliniką, w której miał przejść cykliczny test na obecność narkotyków.

O sprawie donosi amerykański serwis Page Six, który opublikował zdjęcia syna Cindy Crawford zrobione w Malibu. Presley Gerber został zauważony przed budynkiem kliniki, w której - jak podaje prasa - prawdopodobnie miał przejść test narkotykowy.

Testy na obecność w organizmie środków odurzających są częścią programu, na który kierowane są osoby złapane za kółkiem pod wpływem niedozwolonych substancji (tzw. wykroczenie DUI - driving under the influence).

SYN CINDY CRAWFORD UKRYWA SIĘ PRZED PRASĄ?

W grudniu 2018 roku amerykańska prasa donosiła, że Presley Gerber został zatrzymany przez policję za wykroczenie drogowe. Syn Cindy Crawford nie przeszedł testu na trzeźwość, jednak nie przyznał się do zażywania żadnych niedozwolonych substancji.

Presley Gerber zgodził się jednak wziąć udział w specjalnym programie. Prawnik chłopaka zapewniał, że syn Cindy Crawford traktuje sprawę bardzo poważnie i zależy mu na oczyszczeniu dobrego imienia.

W miniony poniedziałek serwis Page Six opublikował zdjęcia i film z Presleyem Gerberem w roli głównej. Materiały zarejestrowano przed budynkiem, w którym wykonuje się testy na obecność narkotyków. Z relacji Page Six wynika, że syna Cindy Crawford podrzuciła tam jego dziewczyna, Cameron Rorrison. Po około 10 minutach Presley Gerber opuścił budynek, próbując chować twarz pod kapturem bluzy.

W ostatnim czasie o Presleyu zrobiło się głośno za sprawą nowego tatuażu, który syn Cindy Crawford wykonał na swojej twarzy.

Zdjęcia nowej dziary Gerbera możecie zobaczyć w naszym wcześniejszym artykule.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE