20-letni syn Cindy Crawford też ma tatuaż na twarzy. Presley Gerber zaszalał!

2020-02-09 11:00 mw
Presley Gerber - syn Cindy Crawford - tatuaż na twarzy
Autor: instagram.com / Presley Gerber

Presley Gerber dołączył do klubu celebrytów z wytatuowanymi twarzami! Dwudziestoletni syn znanej amerykańskiej aktorki Cindy Crawford właśnie pochwalił się nową dziarą. Tatuaż Presleya pojawił się pod jego lewym okiem i jest bardzo odważny. Jak się prezentuje? Co na to mama chłopaka?

Tatuaże na twarzy coraz modniejsze! Przynajmniej wśród gwiazd i celebrytów. Do grona "VIP-ów", które zdecydowały się na ozdobienie własnej twarzy trwałym wzorem dołączył właśnie dwudziestoletni Presley Gerber, czyli syn popularnej amerykańskiej modelki i aktorki, Cindy Crawford.

Dopiero co pokazywaliśmy na Hotplota.pl nowy krwisty tatuaż na twarzy Post Molone'a, a już mamy kolejny. Dziara syna Cindy Crawford nie jest może tak oryginalna, jak ta na policzku piosenkarza, ale i tak trzeba przyznać, że Presley Gerber zdecydował się na dość odważny tatuaż. Zwłaszcza, jeśli chodzi o jego umiejscowienie. 

Syn Cindy Crawdord wytatuował się tuż pod lewym okiem. Może to pikuś w porównaniu z tym, co zrobiła na swoim czole 50-letnia "Królowa życia" Adrianna Eisenbach, ale i tak robi wrażenie.

TATUAŻ PO OKIEM. CO NA TO MAMA?

Presley Gerber pochwalił się swoim nowym tatuażem 8 lutego. Na Instagramie syna Cindy Crawford pojawiło się zdjęcie nowej dziary chłopaka, umiejscowionej tuż pod jego lewym okiem. Presley zamieścił też filmik ze studia, w którym powstał tatuaż. Dzieło można podziwiać także na instagramie jego twórcy, Jon Boy Tattoo.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Sorry mom Post udostępniony przez c/s ∴jon✞boy∴ p/v (@jonboytattoo)
Wyświetl ten post na Instagramie.
MISUNDERSTOOD @presleygerber Post udostępniony przez c/s ∴jon✞boy∴ p/v (@jonboytattoo)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Thanks homie 😈 @jonboytattoo Post udostępniony przez Presley Gerber (@presleygerber)

Jak myślicie - Cindy Crawford spodoba się tatuaż na twarzy jej syna? :)

Cindy Crawford z synem
Autor: Peter Parker / SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE