Tatuaż na twarzy? Te gwiazdy go mają! Rozpoznasz, kto to taki? [QUIZ]

2020-02-17 12:43 mw
Gwiazdy z tatuażem na twarzy
Autor: instagram.com

Tatuaż na twarzy to moda zataczająca w show biznesie coraz szersze kręgi. Na ozdobienie własnej twarzy tatuażem decyduje się coraz więcej gwiazd. W ostatnim czasie na pięknych buziach celebrytów, piosenkarzy i sportowców pojawia się coraz więcej "dziar". Jedne z nich są delikatne i subtelne, a inne zajmują ogromne powierzchnie, całkowicie dominując wygląd twarzy właściciela. Jeśli nadążasz za szołbizem i jesteś na czasie, bez większych problemów rozpoznasz większość z gwiazd, które zdecydowały się na tatuaż na twarzy...

Tatuaż na twarzy to bardzo odważna decyzja i niewiele osób posuwa się aż tak daleko w ozdabiania swojego ciała trwałymi rysunkami. Ale wśród artystów i celebrytów tatuowanie twarzy w ostatnim czasie zdarza się coraz częściej.

To, co kiedyś szokowało, dziś jest już całkiem normalną praktyką. Wiele znanych osób decyduje się na zrobienie tatuażu na twarzy, a niektóre z gwiazd nie poprzestają na jednym rysunku. Są nawet tacy, którym powoli brakuje na twarzy miejsca na nowe tatuaże :)

Czy rozpoznasz gwiazdy z tatuażem na twarzy?

Jedne z tatuaży na twarzach gwiazd są bardzo charakterystyczne i łatwo rzucają się w oczy, a inne są widoczne dopiero dla wprawnego oka. Ale jeśli śledzicie na bieżąco plotki o gwiazdach, nie powinniście mieć większego problemu z rozpoznaniem przynajmniej części z osób na poniższych zdjęciach.

Sprawdźcie ile gwiazd z tatuażem na twarzy zdołacie rozpoznać. Miłej zabawy!

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE