Sylwia Wysocka została napadnięta! Trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami

2021-05-05 16:03 es
Sylwia Wysocka
Autor: WBF

Aktorka znana z takich seriali jak Plebania czy Samo życie trafiła do szpitala. Zgodnie z doniesieniami mediów Sylwia Wysocka została napadnięta! Gwiazda jest pod opieką lekarzy, a jej stan nie jest dobry. Sylwia Wysocka ma wiele złamań - w tym kręgosłupa! A wszystko z powodu... telefonu i kart kredytowych.

Sylwia Wysocka to polska aktorka. Znana jest przede wszystkim z seriali takich jak Plebania czy Samo życie. Niestety do mediów trafiły niepokojące informacje. Tygodnik Rewia informuje, że Sylwia Wysocka trafiła do szpitala.

Aktorka ma liczne złamania i siniaki. Nie był to wypadek... Gwiazda została napadnięta!

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Sylwia Wysocka trafiła do szpitala po napadzie

Rewia donosi, że Sylwia Wysocka jest w szpitalu. Stan aktorki jest poważny.

Pogotowie przywiozło ją poturbowaną na traumatologię w stołecznym szpitalu. Aktorka ma złamaną rękę, w kilku miejscach złamany kręgosłup, na szczęście bez przerwanego rdzenia, a także liczne krwiaki na ciele.

Czytamy w Rewii.

Najbliższe tygodnie Sylwia Wysocka spędzi w łóżku. To kolejny problem. Aktorka opiekuje się schorowaną mamą.

Dlaczego Sylwia Wysocka trafiła do szpitala? Gwiazda nie zaliczyła pechowego upadku, lecz została napadnięta! Według Rewii skradziono jej telefon, dokumenty i karty kredytowe. Tygodnik donosi także, że do napadu nie doszło na ulicy. Karetka miała zostać wezwana na adres ojca syna aktorki. Wysocka mieszka w jego mieszkaniu z powodu remontu we własnym lokum.

NAJNOWSZE