Rebel Wilson ma problemy z zajściem w ciążę? "Dostałam dziś złe wieści"

2021-05-03 12:46 es

Miniony rok był dla Rebel Wilson "rokiem zdrowia". Gwiazda zawalczyła o lepsze życie i schudła blisko 30 kg. Okazuje się, że jedną z jej motywacji było...macierzyństwo. Duża otyłość nie ułatwia zajścia w ciążę. Przeciwko aktorce jest także czas. Mimo że już rok temu Rebel Wilson zamroziła jajeczka, prawdopodobnie ma kłopoty z zajściem w ciążę. Na Instagramie opublikowała smutny post.

W ostatnim czasie mówi się o Rebel Wilson przede wszystkim w kontekście jej wielkiej metamorfozy. 2020 był dla aktorki rokiem zdrowia. Spora otyłość, z którą mierzyła się gwiazda, była niebezpieczna dla jej życia. Ponadto taki nadmiar kilogramów praktycznie uniemożliwia zajście w ciążę.

Jeszcze w 2019 roku Rebel Wilson zdecydowała się zamrozić swoje jajeczka. Później gwiazda schudła blisko 30 kg i wygląda na to, że teraz temat ciąży wrócił. Niestety bezskutecznie...

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Rebel Wilson ma problemy z zajściem w ciążę?

Gwiazda opublikowała na Instagramie smutny wpis. Możemy się z niego domyślić, że Rebel Wilson walczy z niepłodnością. Gwiazda co prawda zadbała o swoje zdrowie i sporo schudła. Jednak jej przeciwnikiem jest jeszcze czas. Aktorka ma 41 lat.

Dostałam dziś złe wieści i nie miałam nikogo, z kim mogłabym się nimi podzielić ... ale chyba muszę komuś o tym powiedzieć. Wszystkie kobiety walczące z płodnością... Rozumiem was. Wszechświat działa w tajemniczy sposób i czasami to wszystko nie ma sensu ... ale mam nadzieję, że przez wszystkie ciemne chmury przejdzie światło.

Napisała Rebel Wilson.

Na początku lutego aktorka rozstała się ze swoim chłopakiem, Jacobem Buschem. Para spotykała się przez nieco ponad rok. Najprawdopodobniej więc chciała zajść w ciążę przez in vitro. "Złe wieści" mogą oznaczać niepowodzenie...

Na szczęście aktorka może liczyć na słowa wsparcia od swojej społeczności.

- Przesyłam Ci miłość Rebel❤️

- Twoja wrażliwość jest inspirująca. Mam nadzieję, że mnóstwo tych wspierających wiadomości nieco podniesie cię na duchu. Ciemne chmury są tylko tymczasowe. ❤️

- Jest mi przykro, że cierpisz 😢🙏🏻

- Wow, to niesamowicie osobiste i odważne z twojej strony, że możesz się tym podzielić. Walka z niepłodnością jest naprawdę ciężka psychicznie i fizycznie. Proszę, zadbaj o siebie, kochaj siebie.

Czytamy pod zdjęciem.

Oby Rebel Wilson jak najszybciej otrzymała dobre wieści!

Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Pytanie 1 z 6
Kto nazwał dzieci: Poppy Honey, Daisy Boo, Petal Blossom Rainbow i Buddy Bear?
NAJNOWSZE