Kto zastąpi Paździocha w Kiepskich? Twórcy serialu wymyślili rozwiązanie

2021-02-24 16:02 es
Ryszard Kotys
Autor: WBF

W krótkim czasie serial Świat według Kiepskich stracił dwie kultowe postaci. Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys zmarli w niedługich odstępach. jak wpłynie to na fabułę? Podobno twórcy już wiedzą, kto zastąpi Paździocha w Kiepskich.

Serial Świat według Kiepskich jest emitowany od 1999 roku. Mimo upływu czasu wciąż cieszy się popularnością. Niestety w kolejnych sezonach fabuła będzie musiała się zmienić. W ciągu kilku miesięcy zmarło, aż dwóch aktorów - Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys, czyli Boczek i Paździoch.

Jak rozwiążą to twórcy serialu?

Kto zastąpi Paździocha w Kiepskich?

To pytanie zadają sobie fani serialu Świat według Kiepskich. Ryszard Kotys stworzył tam bardzo wyrazistą postać, która ma wielu fanów. Z pewnością nikt nie mógłby go zastąpić. Dlatego według Super Expresu twórcy zdecydowali się na wprowadzenia na stałe innej osoby.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Podobno zamiast Paździoch w Kiepskich będzie występował jego serialowy syn. Janusz zajmie mieszkanie, w którym do tej pory żył Paździoch z żoną. Do tej pory grany przez Sławomira Szczęśniaka nieślubny syn Paździocha pojawiał się w Kiepskich tylko sporadycznie.

Jeśli chodzi o to, kto zastąpi Boczka w Kiepskich, to na razie wciąż nie wiadomo, jak fabularnie zostanie to rozwiązane. Jednak twórcy zapowiadają, że nie szukają nikogo na miejsce Dariusza Gnatowskego.

NAJNOWSZE