Jak dzieci Kim Kardashian i Kanye Westa zniosą rozwód? North już o wszystkim wie

2021-02-23 23:03 es
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: SplashNews.com/East News

Bez dwóch zdań jedna najtrudniejszych rzeczy podczas rozwodu jest przeprowadzenie przez niego dzieci. W przypadku Kim Kardashian i Kanye Westa sytuacja jest jeszcze trudniejsza, bo ich maluchy mogą z łatwością przeczytać wszystko w mediach. Żeby uniknąć nieporozumień, Kim Kardashian miała prozmawiać szczerze z najstarszą córką.

Kim Kardashian i Kanye West są na językach wszystkich! Wiadomość o ich rozwodzie jednak nie była niespodzianką. Od miesięcy para praktycznie żyła osobno. Trudno było nie domyślić się, że coś jest nie tak.

Zauważyły to także dzieci Kim Kardashian i Kanye Westa. Według zagranicznych mediów najwięcej o sytuacji dowiedzała się North West.

Kim Kardashian i Kanye West rozmawiają z dziećmi o rozwodzie

Bez wątpienia rozwód rodziców jest dla dzieci trudny. Szczególnie gdy są sławni i mediach można przeczytać najróżniejsze doniesienia. Żeby uniknąć nieporozumień, najlepiej postawić na szczerość.

I tak według źródła Hollywood Life zrobiła Kim Kardashian.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Młodsze dzieci nie rozumieją, co się dzieje, ale North wie, co się dzieje. Kim rozmawiała z nią o tym na osobności. Kim i Kanye żyją tak od dłuższego czasu, prowadzili oddzielne życie, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie, więc niezależnie od tego, czy było to formalne, czy nie, nie żyli w konwencjonalnej sytuacji małżeńskie. To wcale nie będzie zmiana dla dzieci.

Zdradza osoba z bliskiego otoczenia.

Sytuację może rozumieć w zasadzie tylko 7-letnia North. Jej rodzeństwo - Saint, 5, Chicago, 3, i Psalm, 1 jest jeszcze za młode. Źródło Hollywood Life wyjaśnia, że w oczach dzieci Kim Kardashian i Kanye West rozstali się w zasadzie już w ubiegłe lato.

Para zamierza zrobić wszystko, żeby dzieci nie cierpiały podczas rozwodu, a opieką nad nimi będą się dzielić.

Co jedzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Wspaniale schudł, paradoksalnie jedząc więcej jedzenia. Jednak lepszej jakości i zdrowszego. Fan mięsa i sportu. Je nawet 4000 kalorii dziennie! Jest to...
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE