Beyonce i Jay-Z

i

Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Jay-Z sprzedał połowę udziałów! Będzie produkował szampana razem z mega luksusową marką

2021-02-23 17:28

Jay-Z znany jest przede wszystkim z muzyki. Jednak raper ma dookoła niej kilka biznesów. Jednym z nich jest produkcja szampana Armand de Brignac. Teraz mąż Beyonce sprzedał połowę swoich udziałów w firmie. Tym samym zaczął współpracę z Moët Hennessy Louis Vuitton. Będzie z tego fortuna!

Jay-Z już od dawna nie jest wyłącznie raperem. Jego osiągnięcia w biznesie są równie imponujące, co te muzyczne. Mąż Beyonce inwestuje w najróżniejsze branże. Jak na rapera przystało, ma swoją markę alkoholu.

Od 2014 roku Jay-Z jest właścicielem firmy produkującej szampana Armand de Brignac. Właśnie podzielił się władzą i sprzedał połowę udziałów. Nabyła je luksusowa marka Moët Hennessy Louis Vuitton.

Jay-Z sprzedał połowę udziałów w produkcji szampana

O transakcji dowiedzieliśmy się w poniedziałek. Jay-Z podjął współpracę z prestiżowa marką Moët Hennessy Louis Vuitton.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Shawn JAY-Z Carter ma przyjemność ogłosić partnerstwo z Moët Hennessy, który przejmuje 50% udziałów w Armand de Brignac. Partnerstwo odzwierciedla wspólną wizję przyszłości.

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Eva Mendes?

Napisała marka szampana na Twitterze.

Niestety nie wiemy, ile Jay-Z zarobił na sprzedaży udziałów. Według New York Times, warunki finansowe transakcji nie zostały ujawnione.

Jay-Z nabył 50 procent udziałów w Armand de Brignac w 2006 roku. Drugą połowę dokupił 8 lat później. Tymczasem Moët Hennessy Louis Vuitton nadzoruje kilka innych luksusowych marek szampana, w tym Dom Pérignon czy Krug.