Sophie Turner ukrywa brzuszek w jeansowych ogrodniczkach! Widać krągłości?

2020-03-02 10:34 kp

Sophie Turner od wielu dni regularnie gości w mediach plotkarskich za sprawą doniesień o jej ciąży. Choć aktorka nie potwierdziła jeszcze, że spodziewa się dziecka, najróżniejsze źródła medialne nie mają w tej kwestii żadnych wątpliwości. Teraz paparazzi polują więc na pierwsze ujęcie jej ciążowego brzuszka. Widzicie go na tych zdjęciach?

W lutym media z całego świata ogłosiły, że Sophie Turner jest w ciąży. Gwiazda Gry o Tron ma spodziewać się dziecka ze swoim mężem, Joe Jonasem. Jak można było przeczytać w doniesieniach, para podobno planowała powiększenie rodziny i podzieliła się już radosną wiadomością z rodziną. Dotąd jednak sami zainteresowani w żaden sposób nie skomentowali plotek o ciąży w mediach.

Zamiast tego Sophie Turner skutecznie ukrywa się w ostatnich tygodniach pod obszernymi ubraniami. Tym razem paparazzi przyłapali ją w jeansowych ogrodniczkach. Widać ciążę?

Sophie Turner w ciąży na zdjęciach

Sophie Turner i Joe Jonas wybrali się razem na targ śniadaniowy w Los Angeles. Aktorka i wokalista spacerowali razem między stoiskami, aż Sophie zafundowała sobie zdrowy sok. Bardzo dobrze, w ciąży należy o siebie dbać ;)

Sophie Turner miała na sobie obszerną, sportową bluzę i jeansowe ogrodniczki, które skutecznie ukrywały jej figurę. A może nie do końca? Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE