Ciąża Sophie Turner to wpadka? Ani trochę! "Marzyli o dzieciach"

2020-02-20 14:50 kp
Sophie Turner i Joe Jonas
Autor: SplashNews.com/East News

Fani Sophie Turner i Joe Jonasa czekają, aż para potwierdzi krążące od wielu dni w mediach plotki o ciąży aktorki. Zagraniczne serwisy od połowy lutego informują o tym, że para spodziewa się dziecka i wypatrują u gwiazdy Gry o Tron ciążowego brzuszka. Nic dziwnego, że internauci są spragnieni kolejnych szczegółów.

Choć Sophie Turner i Joe Jonas w żaden sposób nie potwierdzili jeszcze krążącej po mediach informacji o ciąży aktorki, znajomi sławnej pary litują się nad ich fanami i zdradzają w mediach kolejne szczegóły na ich temat.

Spora część internautów nie kryła zdziwienia newsem o ciąży Sophie Turner. Aktorka ma 23 lata i zaledwie w czerwcu ubiegłego roku wzięli na południu Francji ślub. Para nigdy nie opowiadała w mediach o planach założenia rodziny i większość osób przypuszczała, że jeśli któryś z braci Jonas zostanie w najbliższym czasie ojcem, to że będzie to Nick - mąż starszej od niego o dziesięć lat Priyanki Chopry.

Sophie Turner i Joe Jonas planowali dziecko?

Tymczasem okazuje się, że ciąża Sophie Turner to nie tzw. wpadka. Znajomi młodej aktorki donoszą, że ona i Joe Jonas planowali po ślubie założenie rodziny.

Posiadanie dzieci i założenie rodziny było częścią planu Joe i Sophie. Zawsze wiedzieli, że chcą dzieci.

- czytamy.

>> Sophie Turner SKOMENTOWAŁA CIĄŻĘ?! Dziś TE jej słowa brzmią jakby inaczej...

O tym, że para rzeczywiście planowała założenie rodziny, może świadczyć pusty zawodowy kalendarz Sophie Turner na najbliższy czas. Po zakończeniu pracy nad Grą o Tron aktorka zagrała w produkcji Heavy (na której nie znane są jeszcze żadne szczegóły) oraz filmie X-Men: Mroczna Phoenix. Gwiazda nie podpisała jednak żadnych kolejnych kontraktów.

Jak myślicie, kiedy Sophie Turner i Joe Jonas ogłoszą ciążę?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Happiness begins with you, bub 🌹 Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophiet)
NAJNOWSZE