Ciężarna Sophie Turner i Joe Jonas na spacerze z psami! Brzuszek rośnie?

2020-02-25 22:09 nk
Sophie Turner i Joe jonas
Autor: Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News

Od kiedy wiemy, że Sophie Turner jest w ciąży, uważnie przyglądamy się jej brzuszkowi. Sama aktorka i jej mąż, Joe Jonas, milczą jak zaklęci na temat swojego maleństwa, które ma się ponoć pojawić na świecie za kilka miesięcy. Czy ciążowe krągłości Sophie Turner zaczynają już być widoczne? Zobaczcie nowe zdjęcia małżonków ze spaceru z psem!

W połowie lutego 2020 dowiedzieliśmy się, że Sophie Turner jest w ciąży. Aktorka i jej mąż, Joe Jonas, spodziewają się pierwszego dziecka. Sami przyszli rodzice na razie nie chcą potwierdzić tej informacji. I trudno im się dziwić. Według znajomych pary maleństwo ma się pojawić na świecie w połowie lata, a to oznaczałoby, że Sophie jest na przełomie 1. i 2. trymestru. W tym okresie wiele mam obawia się, czy w płodem jest wszystko ok i czy uda im się donosić zdrowe maleństwo.

Fani mają jednak nadzieję, że Sophie i Joe mimo wszystko niebawem zdecydują się podzielić ze światem cudowną nowiną.

Sophie Turner i Joe Jonas na spacerze. Brzuszek jest?

Kilka dni temu Joe Jonas podzielił się z fanami na Instagramie filmikiem, w którym on i jego żona bawią się w jednym z amsterdamskich pubów.

Sophie Turner i Joe Jonas nie dają po sobie poznać zmian, jakie już niebawem nastaną w ich życiu. Dlatego paparazzi pilnie śledzą każdy ich krok w nadziei, że aktorka w końcu zapomni się i pokaże ciążowy brzuszek. Ona jednak wybiera workowate bluzy, by ukryć krągłości.

Czy tym razem znowu jej się udało? Zobaczcie zdjęcia z ostatniego spaceru Joe Jonasa i Sophie Turner z psami!

M jak miłość. Ala uwiedzie syna mordercy swojego brata. Policjant Rafał złapie się na sztuczki siostrzenicy księdza?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE